„Rolnik szuka żony” – nowy program w TVP1 HD

Mają wszystko: dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko partnerki – takiej, która zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego. W znalezieniu jej pomoże im nowy program TVP1 – „Rolnik szuka żony”, którego odcinek specjalny widzowie zobaczą już 21 maja o godzinie 20:25, a całą serię w jesiennej ramówce.

W odcinku specjalnym polskiej wersji – odnoszącego sukcesy na całym świecie formatu telewizyjnego „Farmer Wants a Wife”, który powstał na podstawie pomysłu Country Living Magazine, we współpracy z FremantleMedia – widzowie TVP1 HD poznają ósemkę bohaterów – współczesnych polskich rolników poszukujących partnerki na całe życie. W serii krótkich wizytówek każdy z nich przedstawi swoje pasje, marzenia, plany na życie i – co najważniejsze – wizję wymarzonej partnerki. Na listy zainteresowanych pań rolnicy czekać będą przez miesiąc, a z najciekawszymi kandydatkami spotkają się w kolejnych odcinkach programu, które emitowane będą w TVP1 HD od września br.

Ten program to opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości – antidotum na liczne „miejskie” reality show. Przy okazji mamy też nadzieję obalić kilka stereotypów na temat polskiej wsi i polskiego rolnika – zapowiada jeden z reżyserów programu Konrad Smuga – Nasi bohaterowie to nowocześni i znający swoją wartość mężczyźni, którzy nie boją się wyzwań i są gotowi odmienić swoje życie. Ich postawa może być zachętą dla innych, że warto walczyć o szczęście – dodaje Anna Więckowska, współreżyser serii.

Odcinek zerowy polskiej wersji „Farmer Wants a Wife” TVP1 HD pokaże w środę, 21 maja o godzinie 20:25, a całą serię jesienią tego roku. Za realizację polskiej wersji programu odpowiadać będzie firma FremantleMedia Polska, a program poprowadzi Marta Manowska, dziennikarka, aktorka i podróżniczka.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *