„Rolnik szuka żony” wraca z czwartym sezonem na antenę TVP1

W Wielkanoc TVP1 pokaże odcinek specjalny nagradzanego Telekamerami i bijącego rekordy oglądalności programu „Rolnik szuka żony”. Po raz pierwszy widzowie zobaczą dziesięciu kandydatów z czwartej edycji. Cykl zaplanowany jest na jesień 2017 roku. Program ponownie poprowadzi Marta Manowska.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TVP1

Kim będą nowi uczestnicy programu „Rolnik szuka żony”? W wielkanocnym odcinku zaprezentuje się dziesięć niezwykłych osób, którym do szczęścia brakuje tylko jednego – drugiej połówki. Każda z nich przedstawi swoje pasje, marzenia, plany na życie.

Po emisji specjalnego odcinka, przez cztery tygodnie rolnicy będą czekali na listy od widzów, a Jedynka przypomni ich sylwetki emitując specjalne wizytówki. Rolnicy, którzy otrzymają najwięcej listów, zostaną bohaterami najpopularniejszego programu rozrywkowego w Polsce.

Każda z zainteresowanych rolnikami osób może wysłać tylko jeden list. Za pomocą specjalnego formularza, który będzie zamieszczony na stronie programu lub drogą tradycyjną na adres: skr. pocztowa 767, 02-741 Warszawa, UP 121.

„Rolnik szuka żony”, IV sezon

Premiera: niedziela, 16 kwietnia, godzina 21:10

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *