Romance TV HD w otwartym oknie w UPC

W lutym UPC Polska przygotowało niespodziankę dla klientów pakietu Select i bez dodatkowych opłat udostępniło do 12 kwietnia 2016 roku kanał Romance TV HD. Dodatkowo Romance TV wraz z UPC Polska przygotował dla swoich abonentów konkurs. Do wygrania są m.in. pobyty w SPA, weekendy w luksusowych apartamentach w Warszawie wraz z ekskluzywnymi kosmetykami czy indywidualne treningi personalne.

Klienci pakietu Select będą mogli oglądać najciekawsze filmy i seriale z ramówki Romance TV HD do 12 kwietnia 2016 roku.

Dzięki naszej wspólnej akcji promocyjnej Romance TV HD dotrze do większości abonentów UPC Polska. Ostatnie „okno” cieszyło się ogromnym powodzeniem, mam nadzieję, że widzowie i tym razem docenią nasze produkcje. Szczególnie zapraszam do oglądania nowego serialu „Diagnoza Betty”, romantycznej i pełnej emocji historii niezwykłej pielęgniarki – zachęca Krzysztof Mikulski odpowiedzialny za kanał Romance TV w Polsce.

W związku z premierą nowego serialu „Diagnoza Betty”, Romance TV we współpracy z UPC zorganizowało konkurs dla abonentów. Na tych, którzy do 29 lutego najciekawiej odpowiedzą na pytanie „Czy miłość jest lekarstwem na wszystko?” czekają atrakcyjne upominki. Główna nagroda to pobyt dla 2 osób w czterogwiazdkowym hotelu w Polanicy-Zdrój Bukowy Park Medical SPA. Na laureatów drugiego miejsca czekają pobyty w Warszawie w luksusowych apartamentach P&O Apartments, wraz z zestawem kosmetyków Eveline. Dodatkowo można otrzymać vouchery na dostęp do platformy internetowej Klubfit.pl i skorzystać z indywidualnych planów treningowych ćwicząc z trenerem personalnym. Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem akcji dostępne jest na stronie UPC: http://www.upc.pl/konkurswalentynkowy.

Romance TV HD w sieci UPC Polska jest dostępny na pozycji 225 (dekoder Horizon i KAON), 493 (dekoder UPC Mediabox) oraz na pozycji 97 na czas „okna otwartego”.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *