Romance TV w Multimedia Polska

Od 1 lipca stacja Romance TV jest dostępny dla abonentów Multimedia Polska w pakietach MaxBox oraz Filmy i Seriale. Fani komedii romantycznych, ekranizacji bestsellerowych powieści, a także popularnych seriali obyczajowych i trzymających w napięciu kryminałów z romansem w tle, będą mogli cieszyć się szeroką ofertą kanału o uczuciach bez dodatkowych opłat. Stacja Romance TV będzie dostępna na kanale 144.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Romance TV przez całą dobę emituje europejskie filmy i seriale o uczuciach i różnych odcieniach miłości: od rodzicielskiej i braterskiej po tę najbardziej namiętną, od tej szczerej i prawdziwej, po udawaną i wypaczoną.

Oczywiście cieszy nas, że stacja Romance TV poszerza swój zasięg techniczny. Dzięki obecności w Multimedia Polska zyskamy dodatkowo ponad 150 tys. nowych abonentów. Będziemy obserwowali, jak to wpłynie na wyniki oglądalności – mówi Krzysztof Mikulski, odpowiedzialny za Romance TV w Polsce. – Ostatni kwartał wyglądał dla nas obiecująco, a w maju, jednym z mocniejszych premierowo miesięcy w tym roku, odnotowaliśmy rekordowe wyniki oglądalności – dodaje Mikulski.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *