Romance TV w otwartym oknie Cyfrowego Polsatu

Do 15 lutego 2019 roku abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający minimum z pakietu Mini HD, którzy nie mają w swoim abonamencie kanału Romance TV HD, będą go mogli oglądać bez dodatkowych opłat. Kanał znajduje się na pozycji 145.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Na początek 2019 roku Romance TV przygotował dla widzów wyjątkowe premiery filmów i seriali m.in. ekranizacje kryminałów z wątkiem romantycznym autorstwa Donny Leon (w każdą sobotę o godz. 20:00) oraz nowy, wyczekiwany sezon popularnego serialu „Burza uczuć” (od pon. do pt. o godz. 10:30, 16:15 oraz 23:50). Natomiast z okazji Walentynek stacja zaprezentuje najsłynniejszą historię miłosną wszech czasów – „Romeo i Julia”, w premierowej, włoskiej odsłonie.

Początek roku pełen premier w Romance TV

Komisarz Brunetti na antenie Romance TV

Walka z przestępczością jeszcze nigdy nie była tak romantyczna! W Romance TV służbę rozpoczął komisarz Guido Brunetti. W każdą sobotę, aż do marca, o godz. 20:00 stacja pokaże ekranizacje popularnej serii kryminalnej autorstwa Donny Leon. Wątki kryminalne przeplatane są miłosnymi, a to wszystko na tle przepięknej Wenecji. Historie o Brunettim i jego sympatycznej rodzinie z pewnością zachwycą widzów.

Nowy sezon serialu „Burza uczuć”

Wyjątkowe historie toczące się wokół pięciogwiazdkowego hotelu Fürstenhof niezmiennie cieszą się powodzeniem i wciąż przyciągają przed telewizory miliony widzów. W dziewiątym sezonie emitowanego w ponad 20 krajach serialu „Burza uczuć” pojawiają się nowe postaci – Pauline oraz Leonard, czyli syn kolejnego właściciela hotelu. Losy bohaterów serialu będzie można śledzić w Romance TV od pon. do pt. o godz. 10:30 (powtórki: godz. 16:15 i 23:50).

Miesiąc zakochanych w Romance TV

Z okazji Walentynek Romance TV przygotował dla widzów wyjątkową propozycję – „Romeo i Julia”, czyli najsłynniejszą historię miłosną wszech czasów. Młodzi bohaterowie zakochują się w sobie pomimo nienawiści, którą żywią do siebie ich rodziny. Ten znany od wieków szekspirowski dramat zaprezentowany zostanie w zupełnie nowej, włoskiej odsłonie. Emisja już 14 lutego, o godz. 21:55.

Dodatkowo w lutym Romance TV proponuje widzom czarodziejskie historie o wielkiej sile miłości. Premiery telewizyjne „Piękna i bestia” (17.02, godz. 20:00) oraz „Baśnie 1001 nocy” (24.02, godz. 20:00) to opowieści o mężczyznach, których życiem rządziły dotychczas niegodziwość i oziębłość. Okazuje się, że tylko bezinteresowna miłość kobiet jest w stanie rozjaśnić ich mroczne dusze i poprowadzić ku szczęściu.

W każdą środę lutego o godz. 21:55 Romance TV zaprezentuje także niezwykłe miłosne historie prosto z Austrii. Cztery romantyczne ekranizacje bestsellerowej autorki Lilly Schönauer zawiodą widzów w górskie okolice i poruszą ich serca.

Nowe odcinki „Diagnozy Betty”

Hitem w lutym będą również premierowe odcinki uwielbianego serialu o uroczej pielęgniarce. Na widzów czeka Betty i jej nowe historie! Od 2 lutego, w każdą sobotę o godz. 18:10 Romance TV będzie emitować dalsze losy pielęgniarek i lekarzy z Karlsklinik.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *