Romance TV w otwartym oknie UPC

Jesień w Romance TV to czas wielu serialowych premier – stacja oprócz oferty dla fanów miłosnych uniesień przygotowała seriale kryminalne i komedie romantyczne. Z tej okazji klienci UPC mogą cieszyć się darmowym dostępem do bogatej oferty tytułów i bez konieczności zmiany pakietu na wyższy śledzić losy popularnych bohaterów. Stacja Romance TV dostępna jest w otwartym oknie aż do 2 grudnia.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Pełna humoru produkcja „Merz kontra Merz”, obyczajowy serial o przesympatycznej położnej Lenie Lorenz czy kryminalne historie z przystojnym detektywem Nikolasem Heldtem w roli głównej to tylko część propozycji przygotowanych przez Romance TV na listopad. Stacja oferuje seriale oraz serie filmowe, które zdobyły duże grono wiernych fanów w Polsce. Wśród nich znajdują się tytuły takie jak: „Górski lekarz”, „Statek Marzeń”, „Nauczyciel” czy niezwykle popularne adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher. Dzięki otwartemu oknu w UPC dostęp do wszystkich nowych i powracających jesienią produkcji jest teraz nieograniczony dla każdego klienta tej sieci kablowej.

Dzięki naszej wspólnej akcji promocyjnej Romance TV dotrze do jeszcze większej liczby abonentów UPC. Nasza stacja ma bardzo wysoki indeks oglądalności wśród kobiet, a wyniki oglądalności za trzeci kwartał 2019 roku pokazują, że zajęliśmy trzecie miejsce wśród kanałów kobiecych – wyprzedziły nas jedynie stacje TVN Style i Polsat Cafe – mówi Krzysztof Mikulski odpowiedzialny za kanał Romance TV w Polsce. – Nasze listopadowe produkcje z pewnością zaciekawią niejednego widza. Są zróżnicowane, więc każdy znajdzie coś dla siebie – dodaje.

Aby skorzystać z otwartego okna, klienci UPC nie muszą wnosić żadnych dodatkowych opłat ani też zmieniać obecnie posiadanego pakietu na wyższy. Z darmowego dostępu do Romance TV mogą cieszyć się oni do 2 grudnia, tj. do dnia, w którym promocja dobiegnie końca.

Fani kryminalnych zagadek mogą zobaczyć premierowe odcinki serialu „Wydział zabójstw: Stambuł”, z kolei miłośniczki świata mody z pewnością będą zainteresowane włoską produkcją „Wszystko dla Pań”, której akcja dzieje się w ekskluzywnym domu mody. Warto więc zarezerwować czas i korzystać z promocji, bo w kolejnych dniach będzie jeszcze lepiej – zachęca Krzysztof Mikulski.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *