ROMANCE TV w pakiecie SELECT UPC na zawsze

Od grudnia stacja Romance TV jest już na stałe dostępna dla większej liczby klientów UPC, teraz w pakiecie SELECT i MAX. Oznacza to, że kanał dociera do ponad miliona abonentów największego operatora kablowego w Polsce. W tym roku abonenci UPC mogą przeżyć tak romantyczne i baśniowe Święta z Romance TV. Z kolei magiczna oferta kanału na Sylwestra zatrzyma wszystkich przed telewizorami nie tylko do północy. Zbliża się rok 2020, więc czas na uczucia!

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Grudzień to najbardziej magiczny miesiąc w roku. Z tego powodu Romance TV w każdą niedzielę zaprasza na premiery adaptacji filmowych najpopularniejszych baśni świata. Stacja przygotowała także specjalny repertuar, pełen wzruszających i romantycznych premier na Święta i Sylwestra. W gwiazdkowym prezencie ponad milion klientów sieci UPC będzie miała bezpłatny dostęp do bogatej oferty kanału.

– Cieszymy się, że stale poszerzamy liczbę odbiorców kanału Romance TV. Od grudnia abonenci UPC posiadający pakiet SELECT i MAX będą mogli oglądać nasze największe hity, takie jak: „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”, „Statek miłości” czy „Wszystko dla Pań”. Oczywiście grudzień to także wyjątkowa oferta świąteczno-sylwestrowa, która pozwoli przeżyć naszym widzom najbardziej romantyczny czas w roku – mówi Krzysztof Mikulski odpowiedzialny za kanał Romance TV w Polsce. – W UPC stacja Romance TV jest dostępna na pozycji 223 w dekoderze Horizon i Kaon oraz na pozycji 493 w dekoderze Mediabox. Dodatkowo do 12 stycznia 2020 kanał jest zduplikowany i znajduje się na pozycji 57 – informuje Krzysztof Mikulski.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *