Romance TV z ofertą na styczeń 2024

W styczniu Romance TV zaprasza na nowości oraz ulubione filmy. Zaczniemy już w Nowy Rok premierą dwóch części filmu „Tajemnice Waleni” o g. 20:00 i 21:55. Wszyscy fani pielęgniarki Betty, mogą liczyć na drugą część najnowszego sezonu i odcinki 12-29, od poniedziałku do piątku o g. 13:25 i 21:50. Wielbiciele ekranizacji powieści Ingi Lindstroem zobaczą aż 20 filmów. Dziadków i Babcie uhonorujemy 21 stycznia filmami „Miłość w Salzburgu” oraz „Lato w Chorwacji”.

Sprawdź godziny emisji serialu „Diagnoza Betty” w PROGRAMIE TV

Nowy Rok z premierą w Romance TV

W Nowy Rok Romance TV pokaże wspaniale obsadzone, doskonale wyprodukowane niemieckie wydarzenie telewizyjne. W dwuczęściowym filmie „Tajemnica waleni” Veronica Ferres walcząc u boku Christophera Lamberta z hermetycznym splotem intryg i kłamstw pewnego koncernu chroni środowisko naturalne. Jak potoczy się ta walka? Widzowie przekonają się 1 stycznia o g. 20:00 i 21:50.

Najnowsze odcinki „Diagnozy Betty”

Od 2 stycznia o g. 13:25 i 21:50 Romance TV zaprasza na premierowe odcinki najnowszego sezonu „Diagnozy Betty”. W Klinice Karola zjawia się niespodziewanie Sofia, córka doktor Nadiry Abbas. To z pewnością nie jest zwykła wizyta… Rike i Betty ciągle ze sobą nie rozmawiają.

Filmy na „Dzień Babci i Dziadka”

Dziadkowie są zazwyczaj niezawodnym elementem codziennego życia rodzinnego. Rodzice pochłonięci są szaloną pracą zawodową, a dziadkowie dają wnukom swój czas, miłość, spokój i życiowe doświadczenie. Pokazują to również wspaniałe filmy, które Romance TV wyemituje 21 stycznia. Tego dnia widzowie obejrzą „Inga Lindström: Rodzinne święto w Sommerby” o g. 18:05, „Miłość w Salzburgu” o g. 20:00 oraz „Lato w Chorwacji” o g. 21:55.

20 filmów na 20-lecie ekranizacji powieści Ingi Lindström

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

25 stycznia mija 20 rocznica telewizyjnej emisji pierwszego filmu wyprodukowanego na podstawie powieści Ingi Lindström. Ten jubileusz będzie celebrowany w każdy czwartek od godziny 16:20 na Romance TV. Pokazanych zostanie pięć ekranizacji powieści tej słynnej powieściopisarki. Wśród nich, o g. 20:00 wyemitowane będą telewizyjne premiery: „Inga Lindström: Weekend w Söderholm” (4 stycznia), „Inga Lindström: Cud z Sandbergen” (11 stycznia), „Inga Lindström: Spotkanie nad morzem” (18 stycznia), „Inga Lindström: Decyzja podjęta nad rzeką” (25 stycznia).

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *