Romantyczny początek lata w ROMANCE TV

We wtorek 21 czerwca zaczyna się astronomiczne lato, więc na antenie Romance TV – najbardziej romantycznej stacji – nie może zabraknąć gorących hitów miłosnych. Razem z bohaterami dwóch filmów „Lato w Tyrolu Południowym” i „Statek marzeń – Namibia”, które zostaną pokazane premierowo, widzowie będą podróżować do urzekająco pięknych i malowniczych zakątków naszego globu w poszukiwaniu wielkiego uczucia, które przetrwa nie tylko wakacje, ale i całe życie.

Sprawdź godziny emisji filmu „Lato w Tyrolu Południowym” w PROGRAMIE TV

Na początek lata Romance TV zaprasza do idyllicznych Włoch i gorącej Namibii w poszukiwaniu szczęścia i nowej miłości. Okaże się, że w te wakacje wszystko jest możliwe, tylko należy najpierw pokonać wszystkie przeszkody, stojące nam na drodze.

We wtorek 21 czerwca o godz. 20.00 stacja zabierze widzów w góry. W filmie „Lato w Tyrolu Południowym” młoda kiperka, Franziska, zakochuje się wbrew swojej woli w Marcu Antonellim, lekarzu opiekującym się jej ojcem. Ich rodziny są jednak podzielone niewidzialnymi niesnaskami mającymi swój początek w dawnych czasach. Dla Franziski staje się jasne, że szansę da jej tylko ujawnienie tajemnicy i odcięcie się od przeszłości.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Z kolei w niedzielę, 26 czerwca o godz. 20.00 Romance TV pokaże premierowo kolejny odcinek z kultowej i uwielbianej przez widzów serii „Statek marzeń”. Tym razem na jego pokład wchodzą przyjaciółki: Sandra i Carola. Ustaliły, że w Namibii zrobią razem zakupy do butiku Caroli. Carola nie wie jednak, że Sandra ma przy sobie 5000 Euro, które chce wręczyć Eliasowi, swojemu internetowemu znajomemu. Zakochała się w nim i chce sprawić mu niespodziankę. Ma to być podobno finansowa pomoc dla jego stacji badawczej. Carola jest pełna wątpliwości…

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *