„Rozbici” powracają na TNT

Kolejne perypetie bohaterów jedynego w swoim rodzaju serialu komediowego już w przyszłym tygodniu będą dostępne na kanale TNT. Oczekiwania miłośników dobrej rozrywki i parodii znanych produkcji filmowych z pewnością zostaną spełnione. Pierwsze pięć odcinków zostanie wyemitowanych w poniedziałek, 4 lutego, o godzinie 21:00.

Sprawdź ofertę kanału TNT w PROGRAMIE TV

Przygody rozbitków z bezludnej wyspy zyskują coraz większe grono fanów. W najnowszej, trzeciej odsłonie, widzowie poznają losy znanych już bohaterów, którzy tym razem lądują na nowej, nieznanej wcześniej wyspie. Oczywiście, podobnie jak w poprzednich częściach, i tym razem nie zabraknie licznych niebezpieczeństw i trudności. Pojawi się także postać tajemniczego milionera, który organizuje swego rodzaju igrzyska, których celem będzie upolowanie głównych postaci serialu. Czy uda im się uciec i znaleźć schronienie?

Siłą serialu jest z pewnością dobór aktorów, a także chemia wytworzona pomiędzy stworzonymi postaciami.

W najnowszej odsłonie serii, twórcy postanowili podgrzać atmosferę, dlatego wśród klasycznych elementów komediowych, zobaczymy także sporo efektów specjalnych i udział gości specjalnych.

Sprawdź godziny emisji serialu „Rozbici” w PROGRAMIE TV

Serial został stworzony przez rodzeństwo – Jordana i Justina Shipleyów, znanym między innymi z serii Deadbeat. Zdjęcia do produkcji powstawały w malowniczej scenerii Portoryko i Fidżi.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *