„Rodzice nie do pary” na FOX Comedy

Bycie rodzicem nie należy do najprostszych rzeczy na świecie. A bycie samotnym rodzicem? To codzienne wyzwania i niespodzianki, którym trzeba wciąż stawiać czoła. O tym właśnie jest serial Rodzice nie do pary, opowiadający o grupie zaprzyjaźnionych ze sobą rodziców. Uroki samotnego rodzicielstwa będzie można śledzić już od 2 lutego o godzinie 21:00 tylko na kanale FOX Comedy!

Sprawdź godziny emisji serialu „Rodzice nie do pary” w PROGRAMIE TV

Rodzice nie do pary to komedia o grupie samotnych rodziców, którzy wspierają się nawzajem w wychowywaniu swoich pociech, ale również walczą o to, by poza rodzicielstwem mieć jakieś życie prywatne. Serial rozpoczyna się, gdy Angie (Leighton Meester, Plotkara), Douglas (Brad Garrett, Wszyscy kochają Raymonda), Poppy (Kimrie Lewis, Oko w oko z teściem) i Miggy (Jake Choi, Zakładnik z Wall Street) spotykają Willa Coopera (Taran Killam, Nowożeńcy), około trzydziestoletniego faceta, który ostatnimi czasy tak bardzo skupiał się na wychowaniu swojej córki, że zupełnie zapomniał o tym, kim właściwie jest. Kiedy inni samotni rodzice zauważają, jak bardzo Will pogubił się w codziennych sprawach, zbierają siły i postanawiają wspólnie uwolnić go z życiowego letargu i uświadomić mu, że bycie wspaniałym rodzicem nie oznacza poświęcenia wszystkiego kosztem własnej tożsamości.

W pierwszych odcinkach widzowie będą mieli okazję zaobserwować wiele zabawnych historii. Między innymi, w jednym z odcinków Douglas utknie w domu jako niania podczas piżama party dzieci, natomiast Will wykorzysta to jako okazję, aby nawiązać z nim więź, czego wcześniej nie był w stanie zrobić. Graham boi się być z dala od mamy i zasypiać bez niej, a jego mama Angie niepokoi spanie w męskim towarzystwie swojego przyjaciela Owena. Tymczasem Poppy pomaga Miggy’emu znaleźć jakiś pomysł na pracę. Czy im się to uda?

Leighton Meester, odtwórczyni roli Angie, znana jest głównie ze swojej roli w Plotkarze, do której przymiarki na planie trwały zawsze minimum dwie godziny. Meester nie ukrywa w wywiadach swojego podekscytowania faktem, że na planie Rodziców nie do pary w końcu będzie mogła założyć jeansy i zwykłe, sportowe buty. Najważniejsze jest jednak to, że obecne, prywatne życie Leighton Meester bardzo przypomina to, które odgrywa na planie serialu. Mimo że Meester jest w szczęśliwym związku małżeńskim, życie wciąż stawia przed nią rodzicielskie wyzwania. Odtwórczyni roli Angie w jednym z wywiadów opowiedziała:

Stworzyliśmy serial komediowy, by w luźny sposób opowiedzieć o odkrywaniu uroków współpracy między rodzicami, ale również, aby pokazać, jak to jest być samotnym rodzicem. Mogę sobie tylko wyobrażać, że jest to najtrudniejsza praca na świecie, ponieważ już samo bycie rodzicem jest bardzo trudne. Nikt wcześniej nie uświadamia ci, jak to jest. Myślisz, że wiesz, a potem po prostu jest ci ciężko. Jestem bardzo wdzięczna, że mój mąż tak bardzo mi pomaga. Czuję się stabilnie, ale wiem, że wiele osób nie ma tego, co ja. „Rodzice nie do pary” ujawniają przed wszystkimi, że bycie rodzicem to tak naprawdę ciągły, emocjonalny roller coaster, ale tez najlepsza rzecz na świecie.

W głównych rolach „Rodziców nie do pary” występują: Taran Killam jako Will Cooper, Leighton Meester jako Angie D’Amato, Kimrie Lewis jako Poppy Banks, Jake Choi jako Miggy Park, Marlow Barkley jako Sophie Cooper, Tyler Wlaids jako Graham D’Amato, Mia Allan jako Emma Fogerty, Ella Alan jako Amy Fogerty, Devin Trey Campbell jako Rory Banks, Brad Garret jako Douglas Fogerty.

Sprawdź ofertę kanału FOX Comedy w PROGRAMIE TV

Jakie przygody przydarzą się jeszcze grupie rodziców? Czy uda im się przekonać Willa, by nieco odpuścił i skupił się również na sobie? Premiera Rodziców nie do pary już 2 lutego o godzinie 21:00 tylko na kanale FOX Comedy!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *