Nat Geo Wild zmienił nazwę na National Geographic Wild

Nazwa, logo, oprawa graficzna i układ ramówki – to zmiany, które od początku lutego wprowadza kanał znany dotychczas pod nazwą Nat Geo Wild. Już pod marką National Geographic Wild emitowana będzie tegoroczna odsłona Miesiąca z Wielkimi Kotami, która wystartowała 1 lutego.

Sprawdź ofertę kanału National Geographic Wild w PROGRAMIE TV

Zmiana nastąpi z początkiem lutego na wszystkich rynkach. Ma ona na celu wprowadzenie spójnej identyfikacji wizualnej dla wszystkich kanałów z żółtą ramką – mówi Izabella Siurdyna, PR Manager w FOX Networks Group Poland

Kanał National Geographic Wild będzie funkcjonował w nowym – uproszczonym i bardziej czytelnym – układzie ramówki. Składa się ona z jasno podzielonych pasm, skierowanych do różnych grup widzów.
Wszyscy miłośnicy natury, dzikiej przyrody oraz zwierząt w łatwy sposób znajdą programy dla siebie. Zarówno wielbiciele zamieszkujących podmorskie głębiny rekinów, afrykańskich wielkich kotów, niebezpiecznych drapieżników, węży oraz fani niesamowitych pacjentów doktora Pola.

Codziennie po godzinie 19:00 w zależności od dnia będą emitowane programy poświęcone m.in. wężom, drapieżnikom, czy wielkim kotom. Pasmo emitowanie po godzinie 21:00 zawierać będzie premierowe produkcje, w tym także te ukazujące prawdziwe oblicze dzikiej natury, a więc niekoniecznie dla najmłodszych. Po godzinie 23:00 widzowie będą z kolei mogli zobaczyć programy o bardzo sprecyzowanej tematyce, dotyczące wędkowania czy też poświęcone najniebezpieczniejszym drapieżnikom i miejscom na ziemi. Z kolei w porannej ramówce weekendowej znajdą się programy skierowane do rodzin z dziećmi, pokazujące przyjazne oblicza zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *