Rozdanie nagród People’s Choice Awards 2024 na kanale E! Entertainment

Maniacy popkultury, jesteście gotowi na najważniejszą noc w roku? Gala rozdania nagród People’s Choice Awards 2024 będzie transmitowana na antenie E! Entertainment na żywo 19 lutego o 2:00, w nocy z niedzieli na poniedziałek. Transmisja zostanie poprzedzona specjalną relacją „E! Na żywo z czerwonego dywanu: People’s Choice Awards 2024″, która rozpocznie się dwie godziny wcześniej, równo o północy. Dla spóźnialskich przewidziana jest również powtórka o 21:00. Tegoroczna ceremonia rozdania nagród ma miejsce w Barker Hangar w Santa Monica, w stanie Kalifornia.

Sprawdź godziny emisji People’s Choice Awards w PROGRAMIE TV

Prowadzącym gali będzie aktor Simu Liu („Barbie”, „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”).

Objęcie roli prowadzącego tegorocznej gali People’s Choice Awards to niezwykły zaszczyt – powiedział Liu. – Wizja świętowania minionego, wyśmienitego dla świata popkultury roku w towarzystwie jedynych w swoich rodzaju fanów jest niezwykle ekscytująca. W końcu to dzięki fanom to, co robimy, staje się możliwe.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że prowadzącym People’s Choice Awards 2024 będzie Simu Liu – powiedziała Jen Neal, Wiceprezes Wykonawczy ds. Organizacji wydarzeń na żywo i wydarzeń specjalnych w NBCUniversal Entertainment. – Jego nieodparty urok osobisty sukcesywnie podbija nie tylko Hollywood, ale również serca widowni. Jedyna w swoim rodzaju więź Simu z fanami w połączeniu z jego charyzmą doskonale uosabiają ducha rozdania naszych nagród.

Simu Liu, poza byciem prowadzącym, jest w tym roku również nominowany za męski występ aktorski w przebojowej „Barbie”. Z kolei w 2021 zdobył wyróżnienie Gwiazdy Kina Akcji (Action Movie Star of the Year) za tytułową rolę w marvelowskim „Shang-Chi”. Za ten sam film był również nominowany w kategorii Męska Gwiazda Filmowa (Male Movie Star of the Year).

Sprawdź ofertę kanału E! Entertainment w PROGRAMIE TV

Prowadzącą „E! Na żywo z czerwonego dywanu: People’s Choice Awards 2024″ ponownie będzie Laverne Cox.

Źródło: NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *