Rusza druga edycja „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” (zdjęcie)

„Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” powraca. Po sukcesie pierwszej polskiej edycji „Hell’s Kitchen” przyszedł czas na drugą odsłonę tego kulinarnego show. Jeszcze więcej uczestników, nowe menu, zaskakujące zadania, spektakularne kary i nagrody oraz jeszcze bardziej bezkompromisowy, bezwzględny i nieobliczalny szef Wojciech Modest Amaro. Drugi sezon „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” już od dzisiaj, 9 września na antenie Telewizji POLSAT.

Na castingi do drugiej edycji „Hell’s Kitchen” zgłosiło się niemal dwa tysiące osób. Spośród wszystkich śmiałków wybrano aż 16 uczestników, którzy zostaną całkowicie odizolowani od świata na 10 tygodni. Bez telefonów komórkowych, radia, telewizji, Internetu, zegarków i możliwości kontaktowania się z bliskimi, zamieszkają w ekskluzywnym apartamencie i będą pracować w „Piekielnej Kuchni”. Wszystkie poczynania śmiałków walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro – jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin, będzie śledziła jeszcze większa liczba kamer.

Zacięta rywalizacja, ogromny stres, adrenalina, niepewność, chęć wygranej i srogie oceny szefa Wojciecha Modesta Amaro sprawią, że między uczestnikami niejednokrotnie będzie dochodziło do konfliktów. Uczestnicy nie cofną się przed niczym, byle tylko zabłysnąć i przypodobać się szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro. Szef „Piekielnej Kuchni” będzie jeszcze bardziej wymagający i stanowczy. W drugiej edycji „Hell’s Kitchen” nie będzie miejsca na niesubordynację i pomyłki. Każde, nawet najmniejsze przewinienie, może stać się powodem wyrzucenia z programu.

polsathk2amaro

W drugim sezonie „Piekielnej Kuchni” nie zabraknie także największych gwiazd polskiego show-biznesu. Podczas zmagań uczestnicy „Hell’s Kitchen” będą walczyć m.in. o wspólny wyjazd na strzelnicę z jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów, wspólne gotowanie ze znaną aktorką oraz ekskluzywny koncert jednego z najpopularniejszych w naszym kraju zespołów muzycznych.

Znane osobistości będą także gościły w piekielnej restauracji i oceniały kulinarne poczynania uczestników. Gośćmi pierwszego odcinka „Hell’s Kitchen” będą Aneta Zając, Stefano Terrazzino, Łukasz Kawaller – zwycięzca pierwszej edycji kulinarnego show oraz finalistki Sylwia Biały i Katarzyna Rajkiewicz.

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Hell’s Kitchen” wśród gości restauracji pojawią się także fani programu, którzy o możliwość degustowania dań „Piekielnej Kuchni” walczyli na oficjalnym fanpage’u programu na Facebooku.

Szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro w poskromieniu uczestników po raz kolejny pomagać będą sous chefowie Dariusz Kuźniak oraz Piotr Ślusarz. W roli opiekuna i doradcy ponownie zobaczymy Kurta Schellera. W programie pojawią się także uczestnicy pierwszej edycji „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” w zupełnie nowych i zaskakujących rolach.

Piekielne zmagania, łzy, zaskakujące decyzje szefa Wojciecha Modesta Amaro i walka, jakiej w „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” jeszcze nie było. To wszystko już od dzisiaj, 9 września, o godzinie 20:00, w Telewizji POLSAT.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *