Rusza IX edycja akcji „ESKA odwołuje zimę”

Rusza IX edycja akcji „ESKA odwołuje zimę”, która w Radiu ESKA i ESKA TV potrwa od 25 stycznia do 6 marca 2016 roku. Zwycięzcy zabawy w towarzystwie Jankesa i innych prezenterów ESKI spędzą tydzień w hotelu na Fuerteventurze – drugiej co do wielkości wyspie Archipelagu Kanaryjskiego.

Zwycięzcom podczas wyjazdu towarzyszyć będą ekipy Radia ESKA i ESKA TV, a także „eskowi” prezenterzy: Krzysztof „Jankes” Jankowski, Janek Pirowski i Ola Kot. Wszyscy uczestnicy „ESKA odwołuje zimę” zamieszkają w hotelu z widokiem na Atlantyk. Oprócz odpoczynku w słońcu czekają na nich atrakcje. Wezmą także udział w codziennych animacjach zorganizowanych przez ekipy Radia ESKA i ESKA TV.

Relacje i wejścia na żywo z pobytu na Fuerteventurze będą nadawane w Radiu ESKA i ESKA TV, ponadto będzie można je śledzić na www.eska.pl, www.eska.tv, jak również na fanpage’ach Radia ESKA i ESKA TV na Facebooku.

„ESKA odwołuje zimę” to jedna z naszych flagowych akcji. Od lat wzbudza bardzo pozytywne emocje wśród naszych słuchaczy. W końcu kto nie chciałby wyrwać się z mroźnej, ponurej rzeczywistości i spędzić tydzień w rajskich okolicznościach przyrody, a dodatkowo w towarzystwie swoich ulubionych prezenterów. To akcja absolutnie wyjątkowa. Radio ESKA nie rozdaje wycieczek – my jedziemy ze swoimi odbiorcami i bawimy się z nimi 24 godziny na dobę przez cały tydzień – mówi Iga Mackiewicz, dyrektor programowy Radia ESKA.

Akcja „ESKA odwołuje zimę” wsparta zostanie kampanią promocyjną w Internecie, outdoorze, telewizji, kinie i prasie. Za zaplanowanie mediów odpowiada dom mediowy Starcom. Kreację przygotował Dział Promocji Radia ESKA.

Aby wziąć udział w zabawie radiowej, należy słuchać Radia ESKA od poniedziałku do piątku i wysłać SMS pod numer 7211 o treści ESKA. Didżeje będą łączyli się na antenie z wylosowanymi słuchaczami. Spośród pięciu „wirtualnych” walizek uczestnicy zabawy będą musieli wybrać tę, która, ich zdaniem, skrywa nagrodę główną – podwójny wyjazd na Fuerteventurę. Codziennie wygrywa jeden uczestnik, który w podróż życia zabierze również osobę towarzyszącą. Więcej informacji znajduje się na specjalnie dedykowanej podstronie www.eska.pl/eska_odwoluje_zime.

Z kolei widzowie ESKA TV, którzy chcą wygrać wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie, w terminie od 8 do 14 lutego powinni nadsyłać zgłoszenia poprzez www.eska.tv. Formularz zgłoszeniowy musi zawierać: ciekawe zdjęcie obrazujące, jak uczestnik zabawy „odwołują zimę” z ESKA TV, oraz uzasadnienie, dlaczego to właśnie jego ESKA TV powinna zabrać ze sobą na tygodniowe wakacje. Wyniki będą ogłaszane od 15 do 18 lutego na antenie stacji w „Najlepszym Programie” między godziną 16:00 a 18:00. Codziennie wygrywa jedna osoba, która będzie mogła zaprosić na wyjazd osobę towarzyszącą.

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *