Rusza kanał DIZI z tureckimi serialami

Grupa Kino Polska TV uruchamia kanał DIZI w całości poświęcony tureckim produkcjom. Od 1 kwietnia najnowszy kanał z portfolio Grupy będzie dostępny dla abonentów Vectry i Multimedia Polska, ale docelowo widzowie będą go mogli oglądać również u innych operatorów. W ofercie DIZI znajdą się głośne i uwielbiane przez widzów na całym świecie produkcje znad Bosforu.

Sprawdź ofertę kanału DIZI w PROGRAMIE TV

DIZI to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał będzie emitował zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały. Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa „Dizi” oznaczającego bardzo popularny w Turcji gatunek wysokobudżetowych seriali, których akcja najczęściej dzieje się w Stambule lub regionie Anatolii. Seriale tego gatunku opowiadają chwytające za serce historie, które są przedstawione na tle tureckiej kultury i sposobu życia.

Na początku w ramówce kanału DIZI znajdą się takie serialowe hity z Turcji, jak „Imperium miłości” („Kurt Seyit ve Şura”), „W imię sprawiedliwości” („Karadayi”), „Miłość i brudne pieniądze” („Kara Para Aşk”), Dziewczyna w czerwonej chuście” („Al Yazmalım”), „Mamy i matki” („Analar ve Anneler”), „Ezel” („Ezel”) oraz „20 minut” („20 Dakika”).

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *