Więcej publicystyki w Radiu ZET

Od 15 marca br. Radio ZET wprowadza popołudniową audycję „Gość Radia ZET” – od poniedziałku do czwartku, a w piątki – „Tydzień z Radiem ZET”. Tym samym codzienne rozmowy będą odbywać się w dwóch odsłonach – tradycyjnie po godz. 8:00 i dodatkowo po 17:00. A już 22 marca, po krótkiej przerwie, wraca program interwencyjny „W waszej sprawie”.

W poniedziałki „Gościa Radia ZET” po godz. 17:00 poprowadzi Joanna Komolka, a jej rozmowy będą dotyczyć tematyki społeczno-politycznej i tego co czeka nas w rozpoczynającym się tygodniu. Od wtorku do czwartku popołudniowe wydania programu będą miały charakter spotkań z osobowościami spoza świata polityki. Ciekawi ludzie reprezentujący różne dziedziny życia od kultury przez sport, show-biznes po naukę. Gorące tematy, którymi żyje Polska. Rozmowy w lifestylowej formie poprowadzą: Beata Tadla, Agnieszka Kołodziejska, Damian Michałowski i Robert Karpowicz.

„Tydzień z Radiem ZET” to piątkowe spotkania Joanny Komolki i jej gości organizowane w formule jeden na jeden. Tuż po 17:00 prowadząca porozmawia z politykami i ekspertami o najważniejszych wydarzeniach ostatnich pięciu dni.

Pierwsze 8 minut popołudniowych wywiadów będzie można usłyszeć na antenie stacji, a całość zobaczyć na stronie Radiozet.pl i profilu Radia ZET na Facebooku.

Od 22 marca na antenę wraca program interwencyjny „W waszej sprawie”. Jego nowym gospodarzem będzie Michał Dzienyński. Formuła audycji nie zmieni się. Prowadzący będzie rozwiązywać rozmaite codzienne problemy słuchaczy i odsłaniać absurdy otaczającej nas rzeczywistości. Wykorzysta przy tym swoje wieloletnie doświadczenie reporterskie i nietuzinkowe poczucie humoru. Emisja programu od poniedziałku do piątku między 13:00 a 14:00.

Wprowadzane do ramówki programy są kontynuacją rozwoju publicystycznej oferty Radia ZET. Przypomnijmy, że 14 marca wystartuje niedzielny „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”, w którym Andrzej Stankiewicz i jego goście będą podsumowywać wydarzenia społeczno-polityczne mijającego tygodnia. Niezmiennie na antenie Radia ZET emitowany jest, codziennie (poniedziałek-piątek) po 8:00, program „Gość Radia ZET” prowadzony przez Beatę Lubecką.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *