Rusza nowy sezon „Studia TTV”

Nowe studio, nowi goście i nowe tematy. Gwiazdy będą miały szansę podyskutować o ważnych i aktualnych tematach społecznych. Zdradzą też kilka nieznanych szczegółów ze swojego życia. Kiedy? Gdzie? Tylko w „Studiu TTV”, już od 17 lutego.

„Studio TTV” wraca na antenę TTV już 17 lutego. Roman Czejarek w każdą niedzielę o 16:15 zaprasza do rozmowy trójkę gości. Są wśród nich gwiazdy, celebryci, przedstawiciele świata show – biznesu, kultury i polityki – same gorące nazwiska.

Poruszają najbardziej aktualne i interesujące tematy, nie boją się tych kontrowersyjnych, jak in vitro, aborcja czy związki partnerskie. Wachlarz tematyczny jest bardzo szeroki, a atmosfera w studiu na pewno nie jest ciężka.

Goście opowiadają też dwie historie ze swojego życia prywatnego – prawdziwą i fałszywą. Zadaniem reszty jest wskazanie tej prawdziwej, wykorzystując przy tym intuicję i podchwytliwe pytania pomocnicze. Będzie więc szansa poznać nowe oblicze znanych gwiazd!

A co w studiu robi niszczarka do papieru? Co zostanie w niej zniszczone? To wyjaśni się już w pierwszym odcinku. Emocji będzie bardzo dużo! Nawet dla samego prowadzącego.

Jeszcze nigdy nie nadawałem ze studia w centrum Warszawy i to na 9 piętrze! Gwarantuję, że nie jeden raz zaskoczymy naszych widzów – mówi Roman Czejarek.

Zmiany, zmiany, zmiany – dodaje producent programu Rafał Piekoszewski. – Mamy nową oprawę, nowe studio i zupełnie nowe elementy programu – nawet Romka Czejarka wysłałem na odnowę biologiczną. A mówiąc poważnie – przez pierwszy sezon jako STUDIO TTV wyrobiliśmy już sobie markę. Zrobiliśmy wszystko, aby drugi sezon był dla naszych widzów jeszcze atrakcyjniejszy, ciekawszy, bardziej zaskakujący. Będą zawsze aktualne, gorące tematy, nie zabraknie mocnych i zaskakujących opinii. Będą topowe gwiazdy, najlepsi komentatorzy i znani politycy, którzy odkryją przed naszymi widzami swoje nieznane dotąd nikomu oblicze – dodaje Piekoszewski.

W pierwszym odcinku pojawią się: Anna Głogowska, Marcin Prokop i Zbigniew Wodecki. Sprawdzimy, czy znana tancerka popiera związki partnerskie. Czy Zbigniew Wodecki zagłosuje znowu na PO? I co Marcin Prokop sądzi o abdykacji Papieża. Te i inne aktualne tematy już w niedzielę o 16:15 na antenie TTV.

„Studio TTV”

Premiera: niedziela, 17 lutego, godzina 16:15

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *