Brutalny, widowiskowy i pełny seksu serial „Spartakus: krew i piach” od marca w TV Puls (zdjęcie)

Zdradzony przez Rzymian. Wtrącony do niewoli. Odrodzony jako gladiator. Klasyczna opowieść o potępionym przez społeczeństwo buntowniku wraca na ekrany w pięknym wizualnie, brutalnym, pełnym seksu i skrajnych emocji serialu „Spartakus: krew i piach”.

„Spartakus: krew i piach” to jeden z najbardziej brutalnych i widowiskowych seriali w historii telewizji. Produkcja pokazuje historię niewolnika, a później gladiatora, który stał się przywódcą największego powstania w antycznym Rzymie. Zdradzony przez wszystkich, skazany na życie w brutalnym świecie, w którym krew i śmierć są główną rozrywką Spartakus musi walczyć o przetrwanie nie tylko siłą mięśni, ale i intelektu: musi uważać na wszechobecne zdradę, korupcję i niebezpieczne piękno. Żeby przeżyć musi pokonać wszystkie swoje słabości. Musi stać się kimś więcej niż gladiator. Musi zostać legendą…

Telewizja Puls pokaże pierwszy sezon tego niezwykłego serialu. Niezwykłość produkcji opiera się nie tylko na znakomitym scenariuszu i świetnej grze aktorskiej, ale przede wszystkim na wysmakowaniu wizualnym porównywanym z filmem „300” oraz odwadze twórców serialu w pokazywaniu seksu i przemocy. Ci popuścili wodze fantazji i garściami czerpali z estetyki filmów gore, a nawet soft porno.

Telewizja Puls będzie emitować tę niezwykłą produkcję już od niedzieli 3 marca od godziny 21:55.

„Spartakus: krew i piach”

Premiera: niedziela, 3 marca, godzina 21:55
Emisja: niedziela, godzina 21:55
Premiera wersji bez cenzury: niedziela, 3 marca, godzina 22:55
Powtórki wersji bez cenzury: poniedziałek, 4 marca, godzina 00:00; czwartek, 7 marca, godzina 00:00

spartakus

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *