Rusza Puchar Świata w narciarstwie alpejskim na antenach Eurosportu i w Playerze

Przed nami pierwszy akcent sportowej zimy na platformach TVN Grupa Discovery. Już w najbliższy weekend rozpocznie się Puchar Świata w narciarstwie alpejskim. Inaugurację w Soelden oraz szereg innych zawodów transmitować będą kanały Eurosportu. Cały sezon z polskim komentarzem dostępny będzie w pakiecie „Eurosport + Player”, na platformie VOD nadawcy.

Sprawdź godziny transmisji PŚ w narciarstwie alpejskim w PROGRAMIE TV

Czas zacząć sportową zimę w TVN Grupa Discovery! Jej pierwszym akcentem będą zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim w Soelden. W sobotę na lodowcu Rettenbach rozegrany zostanie gigant kobiet, w którym wystąpi Maryna Gąsienica-Daniel. W ubiegłym sezonie najlepsza polska alpejka rozbudziła apetyty kibiców bardzo dobrymi wynikami i to bez wątpienia na niej koncentrować będzie się uwaga polskich fanów. Sobotnią rywalizację skomentuje Marcin Szafrański, były alpejczyk, uczestnik igrzysk olimpijskich w Albertville i Lillehammer. Podczas niedzielnych zawodów mężczyzn widzowie usłyszą z kolei Witolda Domańskiego.

Cały sezon Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, który zakończy się w pod koniec marca we Francji, dostępny będzie na żywo i na żądanie z polskim komentarzem w Eurosporcie w Playerze (pakiet „Eurosport + Player”). Zawody Pucharu Świata będzie można także śledzić na antenach Eurosportu. Głównym celem alpejczyków w nadchodzącym sezonie będą Zimowe Igrzyska Olimpijskie Tokio 2022. To wielkie sportowe wydarzenie jest perłą w koronie praw sportowych Discovery.

Sprawdź ofertę kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

W nadchodzących miesiącach widzowie kanałów i platform TVN Grupa Discovery będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze. Niezrównana oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym. Rywalizacja w tej widowiskowej dyscyplinie rozpocznie się w piątek 22 października w Las Vegas. W kolejny weekend odbędą się zawody w Vancouver, a następnie w Turynie, Tokio, Grenoble, Soczi, a finał w Osace od 9 do 12 grudnia. Każde Grand Prix transmitowane będzie w Eurosporcie w Playerze (pakiet „Eurosport + Player”).

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *