Ruszyła akcja „Świąteczna Paczka Radia ZET”

Radio ZET wystartowało z akcją „Świąteczna Paczka Radia ZET”. W weekendy kulinarne „patenty” Grzegorza Krupy, konkursy, w których można wygrać choinki i kosze świątecznych przysmaków, filmy dziennikarzy z przepisami na święta, a od 14 grudnia ekipa Radia ZET ruszy w Polskę, by obdarować tych, którzy niosą pomoc innym.

W każdą przedświąteczną sobotę i niedzielę po 9:00 i 12:00 „Gwiazdkowy pomocnik kulinarny”, w którym Grzegorz Krupa – szef restauracji Platter by Karol Okrasa – zdradza praktyczne pomysły, jak szybko i smacznie przygotować wigilijne i świąteczne potrawy. Dzieli się też cennymi wskazówkami, jak nadać im nowy, wyjątkowy charakter. „Gwiazdkowy pomocnik kulinarny” dostępny jest na Radiozet.pl.

Przedświąteczne weekendy to również konkursy, w których można wygrać vouchery na choinki, a także zestawy przysmaków, których nie może zabraknąć na świątecznym stole.

W ramach akcji „Świąteczna Paczka Radia ZET” dziennikarze stacji (Agnieszka Kołodziejska, Damian Michałowski, Kamil Nosel i Beata Tadla) przygotowują filmy, w których zdradzą przepisy na swoje ulubione świąteczne potrawy. Wkrótce będzie można je zobaczyć w mediach społecznościowych oraz na Radiozet.pl.

14 grudnia samochody Radia ZET wyładowane prezentami wyruszą w Polskę, by obdarować tych, którzy na co dzień niosą pomoc innym. Akcja zakończy się 24 grudnia, a relacje będzie można usłyszeć na antenie stacji i zobaczyć w mediach społecznościowych.

Producentem „Świątecznej Paczki Radia ZET” jest Eurozet Live.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *