TVP współorganizatorem 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 8 – 12 grudnia br. Kilkadziesiąt filmów będzie rywalizowało w trzech konkursach o uznanie jurorów i dziennikarzy. W konkursie głównym Festiwalu zaprezentowane zostaną cztery filmy, które powstały w koprodukcji z TVP: doceniony na innych festiwalach filmowych „Zieja” w reżyserii Roberta Glińskiego, „Amatorzy” Iwony Siekierzyńskiej, „Jak najdalej stąd” reżyseria Piotr Domalewski oraz „Mistrz” Macieja Barczewskiego. Telewizja Polska jest patronem medialnym 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Sprawdź godziny emisji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w PROGRAMIE TV

Pełną relację z Gali zamknięcia Festiwalu i rozdania nagród będzie można oglądać w TVP Kultura 12 grudnia o godz. 19.00, na skróconą relację TVP2 zaprasza widzów 12 grudnia o godz. 21.50.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kultura w PROGRAMIE TV

45. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się online. Na Festiwalu zaprezentowanych zostanie 14 filmów w konkursie głównym, 6 w ramach konkursu filmów mikrobudżetowych oraz 27 filmów w konkursie filmów krótkometrażowych. Najlepszy film konkursu głównego otrzyma Nagrodę Złotych Lwów.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *