Ruszyła nowa kampania wizerunkowa Boomeranga – „Oglądaj, baw się i śmiej!”

31 maja wystartowała nowa kampania wizerunkowa „Boomerang. Oglądaj, baw się i śmiej!”. Kanał dziecięcy, który za główny cel obrał sobie, by dostarczać najmłodszym powodów do śmiechu, w ramach kampanii, umieści w kinach oraz przestrzeni miejskiej krzywe lustra.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Pod nazwą „Boomerang. Oglądaj, baw się i śmiej!” kryje się najnowsza, promująca kanał dziecięcy kampania wizerunkowa, która wystartowała 31 maja i potrwa do końca czerwca. Na zlecenie stacji przeprowadzono specjalne badanie wśród rodziców uczniów i przedszkolaków w wieku 4-7 lat. Dorośli przyznali, że najbardziej cieszy ich widok szczęścia na buziach ich dzieci, które potrzebują bezpiecznej rozrywki, oderwania od obowiązków, dobrej zabawy i wielu powodów do śmiechu.

Kierując się tą ideą – w ramach kampanii – stacja umieści w Multikinach wielu miast Polski krzywe zwierciadła. Lustra zawisną także w formie OOH w 20 lokalizacjach Katowic, Bielsko-Białej, Krakowa, Wrocławia i Warszawy, zapewniając atrakcję zarówno młodszym, jak i starszym przechodniom. Natomiast odwiedzający warszawskie Centrum Handlowe Blue City zobaczą zabawny spot promujący kampanię, który pojawi się na imponującej wielkości ścianach wizyjnych w piątek 31 maja oraz sobotę 1 czerwca. W sieciach kin Multikino, Cinema City i Helios będzie też emitowany film promujący kampanię, przygotowany przez dział kreatywny Boomeranga. Zaplanowano również działania online. Za realizację kampanii odpowiada Dom Mediowy MediaOn.

O badaniu:
Badanie zostało przeprowadzone w terminie 04 czerwca 2018 – 14 czerwca 2018 r metodą analizy danych jakościowych Matrix, wzięło w nim udział 505 dorosłych – rodziców dzieci w wieku 4-7 lat, które uczęszczają do szkoły lub przedszkola. Uczestnicy badania mieszkają w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *