Seria „Królestwo drapieżników” na kanale National Geographic Wild

Tych bezwzględnych drapieżników nic nie powstrzyma w drodze po zdobycz. Lwy, lamparty, hieny – wszystkie te zwierzęta doskonale wiedzą, że nie przetrwają, jeśli nie podejmą ostrej walki na śmierć i życie. Każdy odcinek serii „Królestwo drapieżników” pokaże tę walkę z innej perspektywy. Zobaczymy brutalny świat zwierząt zarówno oczami drapieżcy, jak i jego ofiary. Będziemy też uczestniczyć w krwawej walce o władzę na tle pięknych afrykańskich krajobrazów. Poznamy motywy, jakie stoją za każdym ruchem walczących i zobaczymy, że jest to świat, w którym nikt nie pozostaje na szczycie na zawsze.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału National Geographic Wild

Urodzajnym królestwem Mombo od pokoleń rządzi ta sama lwia dynastia. Życie stada upływa w rytmie polowań, odpoczynku i wychowywania młodych. Lwy nie wiedzą jednak, że wkrótce przyjdzie im się zmierzyć z odwiecznymi wrogami. Ich terytorium podbija diaboliczny klan hien. W Mombo nadchodzi czas wojny i terroru, a wygnana lwia królowa zrobi wszystko, by odzyskać władzę i wrócić na ziemie przodków. W trudnych czasach przetrwają tylko najsilniejsi. Czy lwom uda się odzyskać władzę?

W nowym sezonie serii „Królestwo drapieżników” spotkamy nie tylko lwy. Będziemy także towarzyszyć rodzinie gepardów, która przybyła do Mombo w poszukiwaniu pożywienia. Nagłe nadejście powodzi odcina wielkim kotom drogę ucieczki i każe im walczyć o życie na niewielkiej wysepce. To będzie historia o instynkcie przetrwania, poświęceniu i… wielkiej kobiecej sile.

„Królestwo drapieżników” – premiery w piątki od 21 czerwca o godz. 21:00 na kanale National Geographic Wild.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *