Ruszyły castingi do 3. edycji „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”

Mimo, że półfinał „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” dopiero w najbliższy wtorek, 11 listopada 2014 roku, wystartowały właśnie castingi do trzeciej edycji kulinarnego show Telewizji POLSAT. Jak można dostać się do programu?

Jeżeli prowadzisz m.in. akademię kulinarną, organizujesz eventy związane z gotowaniem lub uczysz się w szkole gastronomicznej, zaproś ekipę „Hell’s Kitchen”, która zrobi casting w Twoim mieście. Jeśli chciałbyś, aby osoby z „Piekielnej Kuchni” odwiedziły Ciebie, wystarczy wysłać zgłoszenie z uzasadnieniem, dlaczego Twoje miasto, szkoła lub event jest najlepszym miejscem na poszukiwania nowych uczestników do programu.

Do trzeciej edycji kulinarnego show możesz zgłosić się także indywidualnie. Wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie, w którym opiszesz czym się zajmujesz, czym jest dla Ciebie gotowanie i dołączysz swoje zdjęcie. Pamiętaj, że nie liczy się wiek ani doświadczenie. Najważniejsze, żeby gotowanie było Twoją pasją!

Wszystkie zgłoszenia należy wysyłać na adres zgłoszenia@hellskitchen.com.pl.

Więcej informacji o castingach można znaleźć na fanpage’u programu – http://www.facebook.com/hellskitchenpolska oraz pod numerem telefonu +48 881 771 066.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *