Ruszyły zdjęcia do 2. edycji „Project Runway”

Ruszyły zdjęcia do drugiej edycji programu „Project Runway”. Nowy sezon przyniesie sporo zmian. Do jurorów show dołączył Marcin Tyszka – fotograf. Jego doświadczenie i wiedza wesprą Joannę Przetakiewicz i Anję Rubik podczas panelów jurorskich. To oni zdecydują kto zostanie zwycięzcą i otrzyma: sto tysięcy złotych oraz okładkę i sesję własnej kolekcji w magazynie „Elle”. Mentorem uczestników jest Tomasz Ossoliński.

Druga edycja „Project Runway” to nowi zawodnicy, premierowe zadania oraz wyjątkowi goście. W pierwszym odcinku będzie to Jakub „Jacob” Bartnik, zwycięzca pierwszej edycji. Tylko on wie co czują i przeżywają uczestnicy nowej edycji. Rok temu był na ich miejscu. Dzięki temu może być dla nich inspiracją. Tym bardziej, że jego marka cieszy się niesłabnącą popularnością. Bartnik obecnie pracuje nad kolejną, autorską kolekcją.

Pozostali finaliści również osiągnęli sukces – Maciek Sieradzky posiada sklep online, a jego pseudonim artystyczny „dzky.” jest już bardzo popularny w branży. Liliana Pryma pracuje w zespole projektowym marki „La Mania”.

Premiera drugiej edycji „Project Runway” już w marcu na antenie TVN.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *