Ruszyły zdjęcia do 3. serii „Handlarzy”

Rozpoczęły się zdjęcia do 3. serii „Handlarzy”. Jesienią w TTV zobaczymy Huberta Urbańskiego w zupełnie nowej odsłonie wraz z nowymi bohaterami, przed którymi będą nowe wyzwania.

Po dwóch sezonach spędzonych wśród „Handlarzy”, Hubert Urbański przejmuje inicjatywę i przynosi konkretne zlecenia dla bohaterów. W każdym odcinku przyprowadza jednego zleceniodawcę, który stawia przed „Handlarzami” nietypowe zadanie. Zleceniodawcy to przedsiębiorcy, architekci, czy scenografowie wymagający konkretnych przedmiotów w dobrej cenie.

„Handlarze” będą szukali m.in. elementów wystroju do nowo powstającej restauracji w stylu PRL, oryginalnych prezentów ślubnych czy rekwizytów do scenografii na plan filmowy. Widzowie poznają też nowych bohaterów. Do świata „Handlarzy” dołączą wyjątkowe kobiety – Renata i Patrycja – młode mamy, które rzuciły dotychczasową pracę, żeby zająć się renowacją staroci, co czynią z pasją. Kolejna nowa para bohaterów, to Piotr Sosnowski, były rugbysta, który wraz z ojcem Wacławem w swojej pracowni daje drugie życie starym przedmiotom. Nie zabraknie też dobrych znajomych czyli Jana i Ajuny, a także Pawła i Damiana, którzy postanowili założyć spółkę i pracować w drużynie. Przekonamy się czy duet Paweł & Damian to strzał w dziesiątkę, czy raczej strzał… w kolano.

W wielkim finale każdego odcinka przed zleceniodawcą staną trzy rywalizujące duety. Zwycięzca będzie tylko jeden. Ale za to wygrana będzie podwójna, bo Hubert również będzie miał nagrodę… pieniężną.

Premierowe odcinki „Handlarzy” już we wrześniu na antenie TTV.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *