Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Dziewczyny ze Lwowa”

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiej serii obyczajowo-komediowego serialu „Dziewczyny ze Lwowa”. Dalsze losy głównych bohaterek: Poliny, Swiety, Uliany i Olyi widzowie zobaczą już jesienią w TVP1.

Wzruszające i zabawne perypetie „Dziewczyn ze Lwowa” będą się przeplatać z wątkami kryminalnymi. Pojawią się też nowi bohaterowie. Koniec prac na planie przewidziany jest na sierpień.

Co czeka tytułowe dziewczyny?

Polina (Magdalena Wróbel) wraz ze swoim byłym szefem Jackiem (Krzysztof Czeczot) i Swietą (Anna Maria Buczek) będą rozkręcać nowy biznes handlując ubrankami dla dzieci. Jednak nie wszystko pójdzie po ich myśli. Swieta kwitnie u boku Mecenasa (Krzysztof Stelmaszyk) i niespodziewanie stanie przed szansą kariery w Polsce w swoim zawodzie. Czy pogodzi miłość z pracą? Olyia (Katarzyna Ucherska) rozpocznie studia w Warszawie i mierząc się z zazdrością Tomka (Adrian Zaremba) będzie się także zmagać ze znacznie większymi problemami. Uliana (Anna Gorajska) będzie kontynuować lekcje u Profesora (Stanisław Brejdygant) i kiedy wydaje się, że jest na drodze do szczęścia, przyjeżdża Denis (Karol Pocheć)…

Pierwsza seria „Dziewczyn ze Lwowa”, emitowana jesienią 2015 roku, cieszyła się dużą sympatią widzów. Perypetie czterech bohaterek przyciągnęły przed telewizory średnio ponad 3,7 mln widzów.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *