Kino Polska Muzyka przypomni przeboje Zbigniewa Wodeckiego

24 i 27 maja telewizja Kino Polska Muzyka wyemituje program poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego. W ten sposób stacja zamierza uczcić pamięć jednego z najważniejszych polskich artystów, który zmarł 22 maja.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Kino Polska Muzyka

Kino Polska Muzyka przypomni największe i najbardziej lubiane utwory artysty w programie „Godzina ze Zbigniewem Wodeckim”. Nie zabraknie słynnego „Zacznij od Bacha”, od którego rozpoczęła się kariera Wodeckiego. Stacja zaprezentuje zarówno klip z 1978 roku, jak i najnowszy swingujący teledysk do tego utworu nagrany z Rafałem Brzozowskim. Zobaczymy również nagrania m.in. do „Lubię wracać tam, gdzie byłem”, „Z tobą chcę oglądać świat”, „Pełnia szczęścia”, „Izolda”, czy niezapomniane „Chałupy welcome to”. Kino Polska Muzyka pokaże również występy Wodeckiego z Ireną Santor, Zdzisławą Sośnicką czy z zespołem Mitch & Mitch, z którym artysta nagrał po 40 latach ponownie swój utwór „Rzuć to wszystko co złe”.

„Godzinę ze Zbigniewem Wodeckim” będzie można oglądać w środę, 24 maja o godzinie 13:00, 20:00 i o północy oraz w sobotę, 27 maja o godzinie 11:00.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *