„Noce strachu” na kanale AMC

Czerwiec na kanale AMC to miesiąc grozy – w ramach cyklu „Noce strachu” w każdą sobotę od godziny 22:00 stacja zaprasza na podwójne seanse, po których nawet najodważniejsi będą spać przy zapalonym świetle. Wśród emitowanych produkcji zobaczyć będzie można m.in.: „Stygmaty”, „Uzależnienie” oraz „Supernovę”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału AMC

„Bramy piekieł III: Diabelski podmuch”
Siedmioro studentów z Kalifornii wyrusza do Jugosławii, by wziąć udział w pradawnym obrzędzie. Zostaną zaprowadzeni do głębokiego lasu, gdzie staną się świadkami koszmaru: szatan połączy się z jedną z dziewczyn, pięknością, na której ciele widnieje jego znak.
Emisja: sobota, 10 czerwca, godzina 22:00

„Supernova”
Kronika przypadków, jakimi zajmuje się załoga kosmicznego szpitala. Gdy przychodzi wezwanie, personel medyczny nie wie nawet, jak wiele ryzykuje, ruszając na pomoc komuś, kto jej potrzebuje. Pewnego razu wezwanie sprowadza załogę kierowaną przez Nicka Vanzanta (James Spader) w prawdziwe tarapaty…
Emisja: sobota, 10 czerwca, godzina 23:50

„Dyniogłowy II: Krwawe skrzydła”
Nowojorski policjant wraca w rodzinne strony, by uciec przed zgiełkiem wielkiego miasta. Jego zbuntowana nastoletnia córka wpada w nieodpowiednie towarzystwo. Grupa nastolatków nieświadomie przyczynia się do wskrzeszenia Dyniogłowego. Żądny zemsty demon sieje spustoszenie w miasteczku, a szeryf ma pełne ręce roboty.
Emisja: sobota, 17 czerwca, godzina 22:00

„The Divide”
Po nuklearnym ataku na Nowy Jork grupa ocalałych znajduje schronienie w piwnicy apartamentowca. Wkrótce dociera do nich grupa ludzi ubranych w kombinezony, jednak jak się okazuje, celem ich przybycia nie jest wcale udzielenie pomocy.
Emisja: sobota, 17 czerwca, godzina 23:45

„Stygmaty”
Wysłannik Watykanu bada sprawę wystąpienia stygmatów u młodej, niewierzącej kobiety z Pittsburga. Śledztwo prowadzi go do odkrycia, które może wstrząsnąć całą instytucją kościoła.
Emisja: sobota, 24 czerwca, godzina 22:00

„Uzależnienie”
Kathleen jest studentką filozofii. Gdy pewnej nocy wraca sama do domu zostaje napadnięta przez dziwnie wyglądającą kobietę. Prześladowczyni gryzie ją w szyję. Po niepokojącym incydencie, Kathleen zaczyna odczuwać… żądzę krwi. Nowe okoliczności zmuszą bohaterkę do zweryfikowania swoich dotychczasowych poglądów.
Emisja: sobota, 24 czerwca, godzina 23:55

Źródło: AMC Networks International – UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *