Ruszyły zdjęcia do jesiennych odcinków „Świata według Kiepskich” (zdjęcie)

W poniedziałek, 19 maja we Wrocławiu ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu kultowego „Świata według Kiepskich”. 12 nowych odcinków reżyseruje Patrick Yoka, a na plan wróciła stała ekipa aktorów, grających w nim od pierwszej serii.

Serial, który obchodzi w tym roku 15-lecie jest obecnie sitcomem o największej ilości odcinków na świecie – nagrano ich do tej pory 444. Emisja sezonu, do którego realizowane są zdjęcia przewidziana jest jesienią w Polsacie.

Zdaniem Patricka Yoki, reżysera „Świata według Kiepskich”, „to jest jednak sukces, że polski sitcom jest serialem komediowym o największej ilości odcinków na świecie”. – I dodaje – „Cieszymy się, że po tylu latach emisji, wciąż czujemy się potrzebni”. Patrick Yoka współpracuje z serialem od roku 2000 początkowo jako scenarzysta oraz współscenarzysta, a od roku 2008 reżyseruje, do tej pory wyreżyserował ponad 160 odcinków.

W nowej serii „Świata według Kiepskich” na planie pojawi się stała ekipa: Marzena Kipiel-Sztuka (Halinka), Andrzej Grabowski (Ferdek), Bartosz Żukowski (Waldek), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Dariusz Gnatowski (Boczek), Barbara Mularczyk (Mariolka), Zofia Czerwińska (Malinowska), Anna Ilczuk (Jolasia), Badura (Lech Dyblik), Listonosz (Bohdan Smoleń) i Kozłowski (Andrzej Gałła).

Kolejna seria jest realizowana w największej wrocławskiej hali ATM Grupy. W studiu, gdzie do tej pory był kręcony serial jest obecnie Scena na Bielanach. Zdjęcia potrwają około miesiąc.

polsatswkjesien2014

Źródło: ATM Grupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *