Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN – „Druga szansa”

TVN i ATM Grupa realizują zdjęcia do nowego serialu „Druga szansa”. Na planie obok Małgorzaty Kożuchowskiej, można zobaczyć również: Maję Ostaszewską, Bartłomieja Świderskiego czy Rafała Królikowskiego. Losy głównej bohaterki – Moniki widzowie będą mogli obejrzeć wiosną 2016 roku.

Trwają zdjęcia do nowego serialu obyczajowego TVN „Druga szansa”. W pierwszym odcinku widzowie poznają Monikę Borecką (Małgorzata Kożuchowska) – kobietę sukcesu, rozchwytywaną agentkę gwiazd, żyjącą w blasku fleszy i reflektorów. Wiedzie perfekcyjne życie: ma doskonałą pracę, pieniądze i atrakcyjnego mężczyznę u swojego boku. Ale los potrafi płatać figle… Perfidna intryga powoduje, że główna bohaterka w jednej chwili traci wszystko. Odrzucona przez show-biznes i zdradzona przez najbliższych przyjaciół musi poukładać swój świat od nowa. Czy Monice uda się odbudować pozycję w branży? Czy wykorzysta drugą szansę, którą da jej los? Czy odzyska spokój, wiarę w ludzi i… znajdzie prawdziwą miłość?

„Druga szansa” to nie tylko opowieść o show-biznesie. To także historia o tym, jak bardzo życie potrafi nas zaskoczyć. Aby podnieść się po ciosie i przekuć dotkliwą porażkę w sukces, trzeba znaleźć w sobie odwagę i siłę, zmobilizować się do działania. Dla naszej głównej bohaterki będzie to ogromne wyzwanie – dodaje producent Dorota Kośmicka-Gacke. – To serial o każdym z nas. Bo nikt nie ma gwarancji, że wszystko, co ma, jest mu dane na zawsze – podkreśla.

„Druga szansa” to pierwsza wspólna produkcja stacji TVN i ATM Grupy. Głównym producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke. Ze strony TVN za produkcję „Drugiej szansy” odpowiada Adrianna Przetacka oraz Marta Grela-Gorostiza, szef zespołu produkcji fabularnych. Reżyserem serialu jest Michał Gazda. Fabuła produkcji oparta jest na autorskim scenariuszu, który powstaje pod kierunkiem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz. Zdjęcia realizuje Tomasz Dobrowolski, montaż Piotr Kmiecik. Za kostiumy odpowiada Dorota Williams, a za scenografię Agata Stróżyńska. Od strony muzycznej nad serialem czuwa kompozytor Łukasz Targosz.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *