Ruszyły zdjęcia do programu „Project Runway”

Ruszyły zdjęcia do pierwszej polskiej edycji programu „Project Runway”! Produkcji, która na całym świecie otworzyła drogę do kariery wielu utalentowanym projektantom mody. Teraz przyszedł czas na Polskę! Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz, Mariusz Przybylski oraz Tomasz Ossoliński wybiorą zwycięzcę, który otrzyma szansę na stworzenie własnej kolekcji ubrań i bilet do świata wielkiej mody! Program będzie można zobaczyć na antenie TVN wiosną 2014 roku.

„Project Runway” to uznany na całym świecie program, w którym trzynastu projektantów mody mieszkających pod jednym dachem, rywalizuje o prestiż, sławę i szansę na wykreowanie własnej marki! W każdym odcinku uczestnicy, pod czujnym okiem mentora, będą zmagać się z zadaniami, które sprawdzą nie tylko ich talent twórczy, przedsiębiorczość, ale też charakter. Co tydzień z programem będzie musiał pożegnać się autor najsłabszego projektu.

Nad słusznością decyzji czuwać będzie profesjonalne jury w składzie: światowej sławy supermodelka – Anja Rubik, założycielka prestiżowej marki La Mania – Joanna Przetakiewicz, znany projektant mody łączący rzeźbiarskie formy z modernistycznymi elementami – Mariusz Przybylski oraz ceniony projektant i utalentowany krawiec – Tomasz Ossoliński. Ta czwórka to prawdziwi guru w świecie mody. Ich doświadczenie i wiedza przez dwanaście tygodni będą prowadzić projektantów, aż do wielkiego finału.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *