„Samotny tata pozna…” w TLC

Wyprawa do szkoły, pełnoetatowa praca, wspólne odrabianie lekcji i zabawa z dziećmi. Wszystko na głowie jednego mężczyzny, który musi być mamą i tatą jednocześnie dla swoich pociech. Czy w ich życiu jest jeszcze miejsce na miłość i kobietę? Jak wyglądają randki mężczyzn samotnie wychowujących potomstwo? Jaka powinna być ich wymarzona partnerka? Premiera nowego programu „Samotny tata pozna…” w niedzielę, 26 czerwca 2016 roku, w TLC.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Portale randkowe, liczne aplikacje, internetowe czaty. To wszystko pomaga przełamać pierwsze lody i nawiązać kontakt z potencjalną bratnią duszą. Istnieje jednak spora obawa przed realnym spotkaniem, zwłaszcza w przypadku mężczyzn szukających również matki dla swoich dzieci. Ojcowie „wspinają się na wyżyny”, aby znaleźć sposób na zachowanie równowagi pomiędzy ojcostwem, a szukaniem miłości. W nowym programie „Samotny tata pozna…” zobaczymy pięciu panów samotnie wychowujących dzieci. Tempo i rytm ich życia wyznaczany jest przez potomstwo, na którym skupiają całą swoją uwagę. Wszystko wydaje się być ułożone, jednak nic nie jest w stanie zastąpić miłości kobiety. Dlatego podejmują wyzwanie znalezienia idealnej kandydatki, która będzie nie tylko wybranką ich serca, ale przede wszystkim osobą szczerze kochającą ich dzieci.

Jesteśmy rodziną pełną ciepła i miłości, która zawsze może na siebie liczyć. Jednak czasami czujemy, że czegoś nam brakuje. Przyjemnie jest mieć osobę, z którą można dzielić się radościami i smutkami dnia codziennego. Uważam, że najlepiej jest poznać kogoś, z kim zwyczajnie można spędzać czas. Obecność kobiety w życiu daje poczucie, że ktoś dba o ciebie i się tobą opiekuje. W moim przekonaniu to jest coś, co pozwoli mojej rodzinie wzrastać w sile i szczęściu – mówi bohater programu, Paul Anderson.

W poszukiwaniu miłości życia samotnych ojców, poznajemy matki singielki, które pragną zaznać szczęśliwego życia u boku odpowiedzialnego mężczyzny. Wspólny cel skłania ich do nawiązania bliższej relacji. Niby banalny kontakt telefoniczny i mailowy z czasem przeradza się w lawinę SMS–ów i długie godziny spędzone na internetowych czatach. Pierwsze spotkania i nieśmiałe randki są początkiem przygody zmierzającej do budowania prawdziwych relacji. Sprawa nie jest łatwa i wymaga sporej pracy od obojga, gdy w grę wchodzą dzieci. Nie ma czasu do stracenia. Dlatego decydują się śmiały krok i wspólne zamieszkanie…

Czy taka odważna próba pozwoli zweryfikować szansę na przetrwanie nowej rodziny? Jak w tej sytuacji odnajdą się dzieci?

„Samotny tata pozna…”

Premiera: niedziela, 26 czerwca, godzina 18:00
Emisja: niedziela, godzina 18:00

Źródło: Discovery Networks CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *