Nowe odcinki „Zwyczajnego serialu” na antenie Cartoon Network

Mordechaj i Rigby znów zrobią wszystko, by tylko uniknąć pracy w parku. Pozornie zwykłe wydarzenia zamienią się przez to w niezwykłe przygody, a bohaterowie wiele razy wpakują się w prawdziwe tarapaty. Wszystko to w nowych odcinkach siódmego sezonu „Zwyczajnego serialu”, od 4 lipca 2016 roku na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Nagrodzona Emmy produkcja „Zwyczajny serial” opowiada o zwariowanych perypetiach dwójki przyjaciół – sujki Mordechaja i szopa Rigby’ego, którzy pracują jako ogrodnicy w parku należącym do Papcia. Najwięcej czasu poświęcają jednak na to, by w każdy możliwy sposób unikać swojej pracy.

W premierowych odcinkach siódmego sezonu Mordechaja, Rigby’ego, Bensona i resztę bohaterów „Zwyczajnego serialu” czeka kolejna porcja szalonych przygód. Mordechaj i Rigby najpierw zarwą noce oglądając maratony filmowe, a potem będą musieli zmierzyć się z bezsennością i spróbują naprawić swój zrujnowany cykl snu. Małgosia będzie chciała sprawdzić się w roli dziennikarki śledczej, a Benson, chcąc uatrakcyjnić coroczną imprezę w parku, wynajmie maszynę spełniającą życzenia. Prawdziwa rewolucja nastąpi jednak w życiu szopa – Rigby uzna, że nie jest wystarczająco mądry i postanowi wrócić do szkoły, w dodatku będzie próbował ukryć ten fakt przed Ileną.

Nowe odcinki przygód bohaterów „Zwyczajnego serialu” będzie można śledzić na antenie Cartoon Network od 4 lipca, emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:40.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *