Rock Radio z ramówką na lato 2016

W sobotę, 25 czerwca 2016 roku, Rock Radio zacznie działać z nową, letnią ramówką. Wakacyjne propozycje stacji to poranek „Nie spać, zwiedzać!”, codzienne pasmo „Lato na bogato w Rock Radiu”, a także program „Rock Radio na trawie”.

Od poniedziałku do piątku na antenie Rock Radia będzie można słuchać porannego programu „Nie spać, zwiedzać!”, który rozpocznie się już o godzinie 6:00 i potrwa do godziny 10:00. Stacja przygotuje dla swoich odbiorców 4 godziny pozytywnej energii i humoru oraz doskonałej muzyki. Słuchacze będą mogli też wziąć udział w antenowej zabawie językowej z Typową Iwoną, która w różnych językach podpowiadać będzie zwroty i powiedzenia ułatwiające zawieranie znajomości na urlopie. W programie pojawią się też próby pogodzenia największych przeciwników w akcji „Topimy lody”.

Pasmo „Lato na bogato w Rock Radiu” będzie nadawane w dni tygodnia od godziny 10:00 do 18:00, a w weekendy od godziny 10:00 do 15:00. Pojawią się w nim m.in. „Wakacyjny przygodnik”, w którym znani i lubiani opowiedzą o swoich wakacyjnych przygodach i wpadkach oraz „Słownik małolata – Elo, ziom! czyli rozkminiamy gimbazę”. Prowadzący zaproponują też słuchaczom wspólną zabawę w podchody w ramach „Miejskich łowów” – w każdym z 4 miast nadawania Rock Radia zostanie ukryty wakacyjny niezbędnik, zawierający m.in. gadżety stacji i wiele innych niespodzianek. O tym, jak go znaleźć, będzie można usłyszeć na antenie stacji. Co tydzień wakacyjny niezbędnik będzie do zdobycia w innym mieście.

Program „Rock Radio na trawie”, a w nim m.in. „Festiwalove”, czyli wakacyjne zaproszenia na największe imprezy tego lata, pojawi się na antenie od poniedziałku do czwartku w godzinach 18:00-22:00. W piątek audycję poprzedzi lista przebojów „Rock Czart” – „Rock Radio na trawie” tego dnia nadawane będzie od godziny 20:00 do 22:00.

Letnie audycje Rock Radia poprowadzą na zmianę wszyscy prowadzący stacji.

Pojawienie się wakacyjnych programów w ramówce Rock Radia wspiera promocja na antenie stacji, na www.rockradio.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *