ESKA TV i eskaGO pokażą koncert Grubsona

Grubson to trzecia gwiazda, która wystąpi w ramach projektu muzycznego eska360. W sobotę, 25 czerwca 2016 roku o godzinie 17:00, tuż po meczu Polska – Szwajcaria, koncert artysty zaprezentują premierowo ESKA TV i platforma rozrywki eskaGO.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Koncert ze starannie wyselekcjonowaną publicznością zostanie wyemitowany równolegle w obu kanałach – telewizyjnym i internetowym. Internauci, korzystający z platformy eskaGO, sami zadecydują, z jakiej perspektywy będą oglądać koncert – mają do wyboru podgląd z jednej z czterech kamer, rejestrujących wydarzenie. Od momentu premiery dostęp do odtwarzania koncertu na platformie będzie darmowy i nieograniczony.

Eska360 z udziałem Grubsona zarejestrowano 7 czerwca br. W wydarzeniu wzięli udział najwięksi fani artysty, którzy zdobyli zaproszenia w konkursach organizowanych na platformie eskaGO, w „Najlepszym Programie” w ESKA TV oraz na antenie Radia ESKA.

Premierę koncertu Grubsona wspiera kampania promocyjna realizowana w ESKA TV, eskaGO.pl, Radiu ESKA, eska.pl, mediach społecznościowych, a także w innych mediach należących do Grupy ZPR Media.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *