„Scenki z życia” powracają z 4. sezonem na FOX Comedy

Gorące lato gości w tym roku nie tylko za oknami, ale również na ekranach! Razem z początkiem wakacyjnego lipca na FOX Comedy pojawi się premiera finałowego, czwartego sezonu Scenek z życia! Co tym razem wydarzy się w rodzinie Shortów? Jedno jest pewne – najnowszy sezon przyniesie widzom zarówno dużo śmiechu, jak i wzruszeń.

Sprawdź godziny emisji serialu „Scenki z życia” w PROGRAMIE TV

Scenki z życia to pełen ciepłego humoru serial komediowy, który opowiada o trzypokoleniowej, nieco zwariowanej rodzinie Shortów. Każdy z odcinków przedstawia historie opowiedziane z punktu widzenia różnych jej członków. Jaka część z tych opowieści to fakty, a jaka efekt wybujałej wyobraźni? Czasem trudno ocenić, ale jedno jest pewne – te przełomowe, wesołe i emocjonujące chwile są dobrze znane niejednej kochającej się rodzinie.

Na czele rodziny stoją seniorzy rodu: kochająca Joan (Dianne Wiest), która zrobiłaby dla swoich dzieci wszystko (o ile akurat się z nimi zgadza), oraz rozrywkowy John (James Brolin). Joan nadal pracuje – jest terapeutką rodzinną, John natomiast to emerytowany pilot linii lotniczych TWA, który mimo 70 lat na karku potrafi się bawić i niejeden młody człowiek może pozazdrościć mu życiowego entuzjazmu. Joan i John dochowali się trójki dzieci. Ich najstarsza córka Heather (Betsy Brandt) wraz z mężem Timem również stworzyła wielodzietną rodzinę. Młodszy od niej jest Matt (Thomas Sadoski), który długo nie mógł znaleźć swojej drugiej połówki. W końcu związał się z koleżanką z pracy (a dokładnie z szefową) Colleen (Angelique Cabral). Najmłodszym dzieckiem Shortów jest Greg (Colin Hanks), który z żoną Jen (Zoe Lister-Jones) również doczekał się potomstwa.

Najnowszy i zarazem ostatni sezon Scenek z życia rozpoczyna się od wielkich wspólnych wakacji. Rodzina Shortów pełna planów na wspólne spędzenie urlopu przybywa do ośrodka wypoczynkowego na Jukatanie. Jak wielkie jest jednak ich rozczarowanie, gdy na miejscu okazuje się, że ich zakwaterowanie dalece odbiega od tego, czego się spodziewali…

Nowy sezon będzie również pełen zabawnych nieporozumień. Co zrobią Greg i Jen, gdy dowiedzą się, że imię, które wybrali dla swojego kolejnego dziecka, jest dokładnie takie samo jak to, które wybrali Matt i Colleen? Zarówno jedna, jak i druga para będzie musiała pomyśleć nad porządnymi argumentami. I co z kolei stanie się, gdy okaże się, że nowa żaba, którą postanowiła hodować córka Heather Sophia należy do bardzo niebezpiecznego gatunku? A to nie koniec nieporozumień w jej wykonaniu – gdy jej dziadek John zaprzyjaźnia się z woźnym Sisselem (Biff Wiff) ze szkoły dziewczynki, okazuje się, że zarówno ona, jak i jej koledzy wierzą w superdziecinną plotkę na jego temat. Jak to się skończy?

James Brolin, odtwórca roli Johna, w jednym z wywiadów opowiedział o tym, jakie zabawne nieporozumienia zdarzają się czasem na planie serialu, i o tym, jak wygląda jego tworzenie od strony aktorów:

Muszę się przyznać, że gdy czytałem scenariusz pierwszego odcinka, cały czas się śmiałem. W serialu mamy jedenastu naprawdę dobrych aktorów. Bez znaczenia jest więc, czy oni dogłębnie rozumieją charakter gatunku komediowego, znaczenie ma to, że wiedzą, jak tę komedię stworzyć, włożyć w nią swoje serce. Jeśli coś jest śmieszne dla mnie jako aktora, na pewno będzie śmieszne również dla widza, bo to jest po prostu prawdziwe.

Natomiast Thomas Sadoski, odtwórca roli Matta, opowiedział o najlepszych wspomnieniach związanych z kręceniem serialu z perspektywy finałowego sezonu:

Podczas kręcenia tego serialu wszyscy bawiliśmy się świetnie. To niezwykle urocza grupa ludzi. Wiemy, że zawsze możemy na siebie liczyć, wiemy, że zawsze możemy zwrócić się do siebie i po prostu porozmawiać, być ze sobą całkowicie szczerzy. Zawsze trzymamy swoją stronę. Świadomość, że pracuję z kimś takim jak Dianne i Jim, jest naprawdę niesamowita.

W serialu występują: Colin Hanks jako Greg, Betsy Brandt jako Heather, Thomas Sadoski jako Matt, Zoe Lister-Jones jako Jen, Dan Bakkedahl jako Tim, Angelique Cabral jako Colleen, James Brolin jako John, Dianne Wiest jako Joan.

Sprawdź ofertę kanału FOX Comedy w PROGRAMIE TV

Co wydarzy się w finałowym sezonie Scenek z życia? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się już w sobotę 6 lipca o godzinie 17:30 na kanale FOX Comedy!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *