Scottish Open 2019 z udziałem Filipiaka i Stefanowa na żywo tylko w Eurosporcie

Home Nations Series jest już na półmetku. Od poniedziałku do niedzieli tylko na antenach Eurosportu i w Eurosport Playerze dostępne będą transmisje z trzeciego turnieju cyklu, czyli Scottish Open. W Glasgow zaprezentuje się dwóch Polaków – Kacper Filipiak i Adam Stefanów.

Sprawdź godziny transmisji Scottish Open w PROGRAMIE TV

W dwóch dotychczasowych turniejach Home Nations Series, czyli English Open i Northern Ireland Open triumfowali Mark Selby i Judd Trump. Oznacza to, że także w tym roku żaden zawodnik nie sięgnie po specjalną premię w wysokości miliona funtów, przygotowaną dla zwycięzcy wszystkich czterech turniejów cyklu. Nie oznacza to jednak, że skończyły się emocje! Już w poniedziałek rozpocznie się Scottish Open, w którym do wygrania są nie tylko duże pieniądze, ale także trofeum nazwane na cześć jednego z najwybitniejszych snookerzystów w historii, czyli Hendry Trophy.

Sprawdź ofertę kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 w PROGRAMIE TV

W drabince turnieju znalazło się dwóch Polaków – Kacper Filipiak i Adam Stefanów. W pierwszej rundzie rywalem Filipiaka będzie Cypryjczyk Michael Georgiou. Stefanów zmierzy się z kolei z Anglikiem Davidem Gracem. Tytułu bronił będzie Mark Allen, który przed rokiem pokonał Shauna Murphy’ego. W Glasgow zaprezentuje się czołówka światowego snookera w tym Ronnie O’Sullivan, Judd Trump, Neil Robertson, John Higgins i Mark Selby. Transmisje od poniedziałku do niedzieli codziennie na antenach Eurosportu oraz w Eurosport Playerze.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *