Polskie Radio ze stacją Cyfrowe Radio Gwiazdka

Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia, Polskie Radio przygotowało dla swoich słuchaczy specjalny kanał świąteczny. Cyfrowe Radio Gwiazdka to stacja wyłącznie muzyczna, w której usłyszeć będzie można największe świąteczne hity polskie i zagraniczne oraz najpiękniejsze polskie kolędy.

Już 6 grudnia 2019 roku startuje Cyfrowe Radio Gwiazdka, którego będzie można słuchać przez całą dobę przez najbliższy miesiąc. W okresie przedświątecznym usłyszymy świąteczne przeboje w najciekawszych i najbardziej popularnych aranżacjach muzycznych, natomiast w Wigilię od godz. 14.00 oraz w czasie Świąt – najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Zgromadziliśmy kolekcję świątecznych nagrań od lat 40-tych do dziś, życzymy więc niezwykłych muzycznych wrażeń, zaskakujących odkryć i sentymentalnych wzruszeń wszystkim słuchaczom. Wśród ponad 1700 utworów, znajdą się nie tylko tradycyjne White Christmas, Let It Snow!, Winter Wonderland, The Christmas Song czy Jingle Bells, ale też wpółcześniejsze Last Christmas, This Christmas czy All I Want For Christmas Is You – mówi Piotr Wawrowski z Polskiego Radia. – Nie zabraknie polskich wykonawców – zaśpiewają dla nas Czerwone Gitary, Kasia Kowalska, De Su, Edyta Górniak, ale także Rafał Brzozowski, Pectus, Verba, Audiofeels czy Skaldowie – dodaje.

Cyfrowe Radio Gwiazdka dostępne jest na stronie polskieradio.pl, a także w aplikacji mobilnej Polskiego Radia. Kanału będzie można słuchać do 7 stycznia 2020 roku.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *