SE: Real Madryt – FC Sevilla w TVP1 HD

Już we wtorek 12 sierpnia mecz o Superpuchar Europy. Zmierzą się w nim: zwycięzca Ligi Mistrzów Real Madryt i triumfator Ligi Europy FC Sevilla. Transmisja w TVP1 HD.

Tym razem areną zmagań dwóch najlepszych klubów Europy będzie stadion w Cardiff, a rywalizacja będzie wewnętrzną sprawą Hiszpanii. Naprzeciw siebie staną: Real Madryt i FC Sevilla. Obie ekipy już raz triumfowały w tych rozgrywkach: Real w 2002 roku, a Sevilla w 2006.

W barwach Realu może już wystąpić Kolumbijczyk James Rodriguez – król strzelców ostatniego Mundialu. W przerwie letniej do Madrytu przeniósł się także Toni Kroos, który wywalczył w Brazylii mistrzostwo świata. Dołączyli więc do gwiazdorskiej obsady, wśród której prym wiodą: Cristiano Ronaldo, Gareth Bale i Karim Benzema.

To będzie jeden z czterech meczów Realu Madryt, który w najbliższym czasie pokaże Telewizja Polska. 16 sierpnia czas na supermecz: Real – Fiorentina, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie. 19 i 22 sierpnia Królewscy zmierzą się natomiast z Atletico Madryt w spotkaniach o Superpuchar Hiszpanii. Transmisje w TVP1 HD.

Mecz będą komentować: Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow. Studio poprowadzi Jacek Kurowski.

Superpuchar Europy

Wtorek (12 sierpnia)
Real Madryt – FC Sevilla, godzina 20:30, TVP1 HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *