POLO Hit Festiwal w POLO TV, TVP1 HD i VOX Music TV (grafika)

23 sierpnia 2014 roku w Szczecinie odbędzie się pierwszy w Polsce i jedyny w swoim rodzaju POLO Hit Festiwal. Na scenie wystąpią największe polskie gwiazdy muzyki disco i zagraniczni artyści, których piosenki stały się hitami lat 80-tych i 90-tych.

POLO Hit Festiwal Szczecin 2014 to największy w Polsce festiwal muzyki dance, eurodance, pop i disco polo. Na scenie koncertowej dojdzie do starcia polskich tytanów dwóch muzycznych nurtów. Do zabawy w klimacie disco polo zaproszą m.in.: Boys, Classic, After Party, Power Play, Milano, Basta. Polską muzykę lat 90-tych będą reprezentować: Małgorzata Ostrowska, Papa Dance i Majka Jeżowska. Koncert uświetni występ zagranicznych gości, m.in.: Gazebo, Captain Jack, Turbo B of Snap, Fun Factory.

POLO Hit Festiwal odbędzie się 23 sierpnia (sobota) o godzinie 19:00 w Arena Szczecin przy ul. Szafera. Bilety można nabyć przez serwisy: www.ebilet.pl oraz www.bilety.fm.

Patronem medialnym festiwalu są POLO TV, Radio VOX FM, Super Express i TVP1. Retransmisję koncertu zobaczyć będzie można na antenie TVP1 HD, POLO TV i VOX Music TV.

Za organizację festiwalu odpowiada Promotor United Entertainment Sp. z o.o.

polohitfestiwal

Źródło: Grupa Radiowa TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *