23-29 sierpnia 2014 w PULS 2

W tygodniu 23-29 sierpnia 2014 w PULS 2 jak zwykle znajdzie się wiele propozycji dla całej rodziny. Zapewne widzowie ucieszą się na wieść o tym, że stacja rozpocznie emisję serialu „Pixie i Dixie”, o dwóch najzabawniejsze myszkach w historii telewizji. Na najmłodszych widzów pasma JUNIOR TV czekają też nowe odcinki ich ulubionych animacji „Pies Huckelberry”, „Inspektor Gadżet”, „Mega Spider-Man”, „Kotopies” i „Był sobie człowiek”. Ponadto PULS 2 przygotowało animacje pełnometrażowe, w tym takie produkcje, jak „Amerykańska opowieść: tajemnica potwora z Manhattanu”, „Sabrina, nastoletnia czarownica” oraz „Asterix i Wikingowie”.

W piątkowe popołudnie wszystkim widzom PULS 2 proponuje pasmo premierowych filmów: „Gwiazda Orientu”, „Smokiem i mieczem” z Patrickiem Swayze oraz „Jaki ojciec, taki syn?”. Sobotni wieczór stacja rezerwuje z kolei dla fanów jedynych w swoim rodzaju filmów o rekinach, które PULS 2 emituje w ramach cyklu Rekiny Krwawe Bestie Oceanów. Tym razem stacja pokaże produkcję „Malibu – atak rekinów”. Na nudę nie będą mogli narzekać również fani dokumentów aukcyjnych, ponieważ czekają na nich nowe, premierowe odcinki seriali „Aukcja w ciemno” i „Gwiazdy lombardu”.

„Malibu – atak rekinów” – PREMIERA
sensacyjny, Australia, Kanada 2009, reż. David Lister, wys. Warren Christie, Nicholas G. Cooper, Peta Wilson, Chelan Simmons
W wyniku podwodnego trzęsienia ziemi tworzy się gigantyczna fala tsunami, która uderza w Malibu. Okazuje się, że fala sprowadziła także prehistoryczne rekiny, które do tej pory zamieszkiwała głębię oceanu. Chociaż plaża została ewakuowana przed falą, grupa ratowników i pracowników budowlanych została odizolowana od stałego lądu i będzie musiała się zmierzyć z krwiożerczymi rekinami.
Emisja: sobota, 23 sierpnia, godzina 22:00

„Gwiazda Orientu” – PREMIERA
familijny, Niemcy 2008, reż. Erna Schmidt, wys. Laura Berschuck, Hanna Schwamborn, Julius Römer
Które dziecko nie marzy o znalezieniu sekretnych drzwi do przeszłości lub magicznego okna, które otworzy się w minionych czasach?! Dla Stelli, bystrej dziesięciolatki, to marzenie wkrótce się spełni. W starym domu, należącym do praprababci – Clementine – Stella znajduje magiczną szafę, która przenosi ją do początku XX wieku. Dziewczynka spotyka tam Clementine, mającą także dziesięć lat i jej młodszego brata Gustawa. Dzieci szybko odkrywają, że Stella przybywa z przyszłości. Jednak w nienajlepszym dla nich momencie. Ojciec Clementine jest bankrutem, co oznacza, że ona nigdy nie będzie mogła zrealizować swojego marzenia o studiowaniu medycyny. Ale jest nadzieja… Stella dowiaduje się o skarbie „Gwiazda Wschodu” – cennym kamieniu ukrytym przez ekscentrycznego wuja Antoniego i przekonuje swoich nowych przyjaciół, by go odnaleźć. Nie są jednak sami: dwóch złodziei podsłuchuje ich rozmowę i już depcze im po piętach. Cała trójka przemierza zatem zaśnieżone lasy i skaliste wzgórza w poszukiwaniu tajemniczej jaskini. Czy dzieci odnajdą „Gwiazdę Wschodu” i uratują rodzinę od bankructwa? I czy Stella powróci do teraźniejszości?
Emisja: piątek, 29 sierpnia, godzina 16:00

„Smokiem i mieczem” – PREMIERA
przygodowy, Luksemburg, Niemcy, Wielka Brytania, USA 2004, wys. James Purefoy, Piper Perabo, Patrick Swayze, Michael Clarke Duncan
Średniowieczna Anglia. Pierwsza krucjata w obronie Ziemi Świętej właśnie dobiegła końca. Gromady rycerzy przemierzają drogę do Anglii. Wśród nich jest znakomity i bardzo przystojny rycerz George. Mając dosyć krwi i okrucieństw, na jakie się napatrzył w Palestynie, postanawia odłożyć swój miecz do szuflady i odtąd wieść spokojne, osiadłe życie. Jednak przejeżdżając przez ziemie króla Edgara dowiaduje się o strasznej aferze, która wstrząsnęła królem i całym królestwem. Piękna księżniczka Luna zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach! W zamian za pole urodzajnej ziemi szlachetny rycerz zgadza się wyruszyć na poszukiwanie królewskiej córki.
Emisja: piątek, 29 sierpnia, godzina 17:45

„Jaki ojciec, taki syn?” – PREMIERA
komedia, USA 2006, reż. Scott Marshall, wys. Daryl Sabara, Jami Gertz, Jeremy Piven, Larry Miller
Zbliża się bar micwa 13-letniego Benjamina Fiedlera. Chłopak chce wykorzystać tę okazję, by pogodzić napięte stosunki między swoim ojcem – Adamem – oraz dziadkiem – Irwinem, którego potajemnie zaprasza na uroczystość. Rodzice Benjamina planują urządzić dla syna wielkie przyjęcie, gdyż jest to ważny dzień dla każdego żydowskiego chłopca. Niespodzianką dla wszystkich będzie fakt, że gdy zderzają się ze sobą trzy pokolenia na szalonym zjeździe rodzinnym, okazuje się, że… są do siebie o wiele bardziej podobni, niż by chcieli!
Emisja: piątek, 29 sierpnia, godzina 19:40

„Amerykańska opowieść: tajemnica potwora z Manhattanu”
animacja, USA 1999, reż. ,brak danych nie czytają(reż wer pol), Larry Latham
„Amerykańska opowieść: tajemnica potwora z Manhattanu” to kolejna część animacji o przygodach małej myszki o imieniu Fiewel. Brutalny potwór porywający myszy terroryzuje mysi świat na Manhattanie i nawiedza Fiewela w koszmarach. Wraz z mysim dziennikarzem, Fiewel i jego wierni przyjaciele tropią sensację wieku i chcą zmierzyć się w groźnym potworem.
Emisja: sobota, 23 sierpnia, godzina 9:20

„Sabrina, nastoletnia czarownica”
animacja, USA 2002, reż. Scott Heming
Sabrina obchodzi swoje 13. urodziny. W prezencie otrzymuje pierwszą różdżkę od najpotężniejszej z czarownic i musi opuścić akademię, by poznać trzy zasady rządzące światem magii. Na swojej drodze dziewczyna poznaje Nicole, która ma opinię mola książkowego i wydaje się kompletnie nie pasować do Sabriny. Mimo wielu różnic dziewczyny zostają najlepszymi przyjaciółkami. Sabrina i Nicole postanawiają, że razem wyruszą w podróż, która pozwoli im zostać pełnoprawnymi czarownicami. Czy uda im się osiągnąć wymarzony cel?
Emisja: poniedziałek, 25 sierpnia, godzina 16:00

„Asterix i Wikingowie”
animacja, Dania, Francja 2006, reż. Jesper Møller, Stefan Fjeldmark
Na Galię najeżdżają groźni wojownicy z Północy. Muszą znaleźć „Czempiona Strachu”, dzięki któremu – jak obiecał im czarownik – nauczą się latać. Tymczasem w wiosce przebywa kuzyn wodza Galów – Trendix – przybyły właśnie z Paryżewa. Pod okiem Asterixa i Obelixa miejski dandys ma stać się mężczyzną i pozbyć tchórzliwego charakteru. Będzie to trudne, bo właśnie porwali go Wikingowie. Para najsłynniejszych Galów wyrusza w pogoń za Trendixem aż na daleką północ. Młodzian z Paryżewa wśród Wikingów spotyka piękną i nieustraszoną dziewczynę o imieniu Abba i stara się o jej względy.
Emisja: wtorek, 26 sierpnia, godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Królewska zagadka”
baśń, Niemcy 2009, reż. Wolfgang Eißler, wys. Anna Maria Mühe, Maxim Mehmet
Pewnego razu, ubogi chłop dostaje od hojnego króla ziemię. Niestety szybko popada w niełaskę władz i zostaje uwięziony. Mądry król wpada na pomysł. Postanawia sprowadzić do siebie córkę chłopa. Dziewczyna musi jednak wykonać tajemnicze zadanie. Jeśli córce chłopa uda się rozwiązać zagadkę króla, zostanie jego żoną, a jej ojciec wyjdzie z więzienia.
Emisja: środa, 27 sierpnia, godzina 16:00

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Jaś i Małgosia”
baśń, Niemcy 2012, reż. Uwe Janson, wys. Anja Kling, Friedrich Heine, Elisabeth Brück, Mila Böhning, Devid Striesow
Pewnego razu był sobie ojciec, który żył ze swoją rodziną w wielkiej biedzie. Któregoś dnia macocha postanawia, że dzieci – Jaś i Małgosia – powinny opuścić ich dom. Dlatego też pozostawia je same w lesie. Od teraz rodzeństwo musi sobie poradzić samo. Nieoczekiwanie znajdują tajemniczy domek, w którym wszystko jest jadalne. Zwabione tam przez złą czarownicę, szybko zdają sobie sprawę, że czeka ich wielkie niebezpieczeństwo…
Emisja: czwartek, 28 sierpnia, godzina 16:00

„Pixie i Dixie”
animacja, USA 1959
Oto Pixie i Dixie, dwie najzabawniejsze myszy w historii telewizji. Myszki są bardzo podobne, można je jednak rozróżnić, Pixie nosi niebieski krawat, a Dixie czerwoną kamizelkę. Razem z kotem Jinksem Pixie i Dixie, tworzą zabawne trio, które wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka.
Premiera: poniedziałek, 25 sierpnia, godzina 7:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 7:00 i 18:00

„Pies Huckleberry”
animacja, USA 1958
Spokojny, pewny siebie i powolny psi bohater Huckleberry pokonuje każdą przeszkodę z właściwą mu wytrwałością. Wcielając się w swoje różnorodne tożsamości zdarza mu się oswajać lwy, łapać złoczyńców napadających na banki czy prehistoryczne dinozaury. Z pomocą swoich przyjaciół Pixie i Dixie oraz Misia Yogi nic nie jest mu straszne.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00 i 12:00

„Inspektor Gadżet”
animacja, Francja, Japonia, Kanada, Tajwan, USA 1983, reż. Małgorzata Boratyńska(reżyser wersji polskiej)
Detektyw – Inspektor Gadżet – wraz ze swoją siostrzenicą Penny i psem Łepkiem tropi złowrogiego Doktora Klaufa, który chce przejąć władzę nad światem. Sam Gadżet jest nieco nierozgarnięty, ale z pomocą Penny, Łepka i szefa – Quimby’ego – udaje mu się szczęśliwie wydostać z pułapek zastawionych przez Doktora Klaufa.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:00

„Kotopies”
animacja, USA 1998
Główni bohaterowie serialu „Kotopies” to złączeni ze sobą kot i pies. Pierwszy z nich uważa się za bystrego, eleganckiego i wysublimowanego. W wizerunku przeszkadza mu jego „ogon” czyli pies – głośny i naiwny, który kocha rock’n’rolla, żarcie i patyki. Kot marzy jedynie o spokojnym życiu na kanapie. Choć nie mają ze sobą nic wspólnego, kochają się jak bracia. Razem przeżywają różne przygody i stawiają czoła rozmaitym opryszkom.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Mega Spider-Man”
animacja, USA 2012
W ciągu ostatniego roku, Peter Parker jako zamaskowany bohater, chronił Nowy Jork przed groźnymi złoczyńcami. Kiedy dyrektor T.A.R.C.Z.A oferuje Peterowi wzniesienie się na następny poziom, zdobycie nowych umiejętności i zostanie Mega Spider-Manem, ten nie zastanawia się długo. Liceum staje się tajną bazą operacyjną dla młodych bohaterów, którzy pod czujnym okiem dyrektora Fury’ego szkolą swoje umiejętności i toczą walkę ze złoczyńcami.
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 14:20

„Był sobie człowiek”
animacja, Francja 1978
Historia ewolucji człowieka. Serial przedstawia dzieje ludzkości od bardzo wczesnych początków do czasów teraźniejszych. Fabuła opowiada losy rodziny, przedstawiając jej codzienne życie na tle różnych epok. Informacje przedstawione w serialu oparte są o fakty historyczne.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:15

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: sobota, godzina 14:00; środa, godzina 20:30

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: wtorek, godzina 20:00; sobota, godzina 12:00; niedziela, godzina 16:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *