23-29 sierpnia 2014 w TV Puls

W dniach 23-29 sierpnia TV Puls pokaże dużo kina familijnego, m.in. klasyk „Harry i Hendersonowie”, który wiele osób darzy ogromnym sentymentem, komedię „K-911” z Jamesem Belushim oraz produkcję o gadającej śwince pt. „Świnka Gordy”. Stacja przygotowała również coś dla fanów mocnych wrażeń. W sobotę będzie można obejrzeć w TV Puls m.in. „Kontrolę umysłu” z Rayem Liottą („Chłopcy z ferajny”, „Drugie oblicze”) i Willemem Dafoe („Pluton”, „Święci z Bostonu”, „Grand Budapest Hotel”) oraz docenione na świecie, bardzo solidne kino akcji klasy B „Raid” o konfrontacji elitarnego oddziału SWAT z brutalnym kartelem narkotykowym. Fanów seriali, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z tą głośną produkcją, TV Puls zaprasza z kolei na serial „Spartakus: Krew i piach”, w którym obok nieżyjącego już Andy’ego Whitfielda występuje piękna Lucy Lawless („Xena: wojownicza księżniczka”).

„Harry i Hendersonowie”
familijny, USA 1987, reż. William Dear, wyst.: John Lithgow, Melinda Dillon, Margaret Langrick
Rodzina Hendersonów podczas powrotu z polowania potrąca samochodem jakąś istotę. Okazuje się, że to Wielka Stopa. Myśląc, że stwór nie żyje rodzina zabiera jego ciało. Po powrocie do domu stwór ożywa i okazuje się… bardzo sympatycznym i niegroźnym stworzeniem.
Emisja: sobota, 23 sierpnia, godzina 10:00

„K-911”
komedia, USA 1999, reż. Charles T. Kanganis, wyst.: James Belushi, Christine Tucci, Wade Williams
Detektyw Dooley i jego czworonożny partner Jerry Lee w dalszym ciągu walczą z przestępczością wykazując się odwagą, poświęceniem, sprytem i humorem. Niechętnie przyjmują do swojej drużyny młodszy zespół K-9, piękna zawsze trzeźwo myśląca detektyw Welles i jej zdyscyplinowanego, dobrze ułożonego dobermana Zeusa. Dooley uważa, że są oni mu potrzebni jak dziura w oście. Gdy jednak zostaje zaatakowany przez tajemniczego strzelca, chcąc czy nie chcąc on i Jerry Lee muszą połączyć swe siły z nowymi partnerami i obmyślić skuteczny plan pochwycenia szaleńca.
Emisja: sobota, 23 sierpnia, godzina 15:05

„Kontrola umysłu”
akcja, USA 2004, reż. Tim Hunter, wyst.: Ray Liotta, Michelle Rodriguez, Willem Dafoe, Polly Walker, Stephen Rea
Skazany na śmierć psychopatyczny zabójca, otrzymuje propozycję od naukowca, prowadzącego tajny program badawczy. Dr Copeland proponuje, że uchroni go przed wykonaniem egzekucji, w zamian za co więzień podda się ryzykownemu eksperymentowi w ramach testów nowego leku. Ów specyfik ma za zadanie zmieniać patologiczną osobowość pacjenta. Wynik eksperymentu okazuje się zupełnie inny niż oczekiwano. Więzień ucieka…
Emisja: sobota, 23 sierpnia, godzina 20:00

„Raid”
akcja, Indonezja 2011, reż. Gareth Evans, wyst.: Iko Uwais, Joe Taslim, Donny Alamsyah, Yayan Ruhian
Elitarna jednostka SWAT wkracza do siedziby kartelu narkotykowego. Komandosi nie wiedzą, że wieżowiec zamieniono w twierdzę pełną bezwzględnych, brutalnych i świetnie przygotowanych do ataku przestępców. Oddział wpada w pułapkę. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca.
Emisja: sobota, 23 sierpnia, godzina 22:05

„Laleczka Chucky: Następne pokolenie”
horror, USA/ Rumunia 2004, reż. Don Mancini, wyst.: Steve Lawton, Hannah Spearritt, John Waters
W Hollywood powstaje horror z tytułową laleczką, mordującą ze swoją ukochaną Tiffany. Zwastun filmu ogląda pewna lalka robiąca w cyrku za brzuchomówcę – i w tem rozpoznaje swoich rodziców. Nie mając nic do stracenia, wyrusza do Hollywood, by ich odnaleźć. Gdy już się tam dostaje, odnajduje rodziców, tyle że martwych. Wskrzesza ich rytuałem voodoo. Laleczki ożywają i nadają swojemu dziecku imię Glen. Plan filmowy dla pracujących tam ludzi staje się prawdziwym piekłem, w końcu Chucky nie jest sam – razem z Tiffany i Glenem tworzą zabójcze trio.
Emisja: sobota, 23 sierpnia, godzina 00:25

„Hidalgo – ocean ognia”
przygodowy, USA 2004, reż. Joe Johnston, wyst.: Viggo Mortensen, Omar Sharif, Zuleikha Robinson, Louise Lombard
Nieprzerwana akcja, heroizm, niezwykłe efekty specjalne i zapierające dech zdjęcia! Wszystko to w tej epickiej opowieści o legendarnym długodystansowym jeźdźcu Franku T. Hopkinsie i jego ukochanym mustangu Hidalgo. Hopkins zostaje zaproszony do wzięcia udziału w tzw. Oceanie Ognia – morderczym wyścigu liczącym 3000 mil poprzez bezkresy Pustyni Arabskiej. Walczy przeciwko najlepszym koniom arabskim i bezwzględnym rywalom, zdecydowany odnieść zwycięstwo za wszelką cenę. Wspaniałe kreacje stworzyli Viggo Mortensen, dwukrotny zdobywca Złotego Globu Omar Sharif i debiutująca Zuleikha Robinson.
Emisja: niedziela, 24 sierpnia, godzina 20:00

„Blondynka w koszarach”
komedia, USA 2008, reż. Steve Miner, wyst.: Jessica Simpson, Vivica A. Fox, Steve Guttenberg
Blondwłosa lukrowana gwiazdka filmowa Megan Valentine wierzy, że jako ulubienica Ameryki wieść będzie zawsze życie lekkie, łatwe i przyjemne, opromienione błyskami fleszy. Los wylewa jej na głowę kubeł zimnej wody, kiedy jednocześnie traci majątek, agenta i chłopaka, a producent kolejnego filmu uznaje, że jest nieodpowiednia do roli. Megan nie ma wyboru – musi wziąć swój los we własne ręce. Na początek postanawia zaciągnąć się do armii. Pełna entuzjazmu, spowita w długie blond loki, w sukni od Dolce & Gabbana wkracza na teren poligonu i… boleśnie zderza się z rzeczywistością. Okazuje się, że wojskowe życie nie jest takie ładne i kolorowe jak na folderach reklamowych dla rekrutów…
Emisja: wtorek, 26 sierpnia, godzina 20:00

„W imię króla 2: Dwa światy”
przygodowy, Kanada/ Niemcy 2011, reż. Uwe Boll, wyst.: Dolph Lundgren, Lochlyn Munro, Natassia Malthe
Film jest kontynuacją obrazu „Dungeon Siege: W imię króla”. Dolph Lundgren wcielił się tu w postać Grangera, byłego żołnierza sił specjalnych, który zostaje przeniesiony w czasie do epoki magii i smoków. Główny bohater ma pokonać zło i wypełnić starożytną przepowiednię.
Emisja: środa, 27 sierpnia, godzina 20:00

„Świnka Gordy”
familijny, USA 1995, reż. Mark A. Lewis, wyst.: Ted Manson, Deborah Hobart, Tom Lester
Gadająca świnka – Gordy – trafia na farmę i razem z jej mieszkańcami przeżywa wiele ciekawych przygód.
Emisja: czwartek, 28 sierpnia, godzina 8:00

„Śnieżne psy”
komedia, Kanada/USA 2002, reż. Brian Levant, wyst.: Cuba Gooding Jr., James Coburn
Pewnego dnia Ted Brooks – wzięty dentysta ze słonecznego Miami – dowiaduje się, ku swemu największemu zdziwieniu, że odziedziczył zaprzęg psów na Alasce. Ted nie ma innego wyjścia, jak porzucić swą praktykę i zaopiekować się ósemką uroczych lecz niesfornych psów, które ani myślą poddać się woli niedoświadczonego „pana”. Sytuację komplikuje dodatkowo Grzmot Jack James Coburn twardy człowiek gór, marzacy o przejęciu psów na własność. Nieszczęsny Ted staje przed największym wyzwaniem swego życia – pomimo śnieżyc, burz, cienkiego lodu, zasp i innych niespodzianek, musi nauczyć się trudnej sztuki powożenia psim zaprzęgiem i stanąć do walki o przyszłość swoich czworonożnych przyjaciół. A do Wielkiego Wyścigu Psich Zaprzęgów zostały tylko dwa tygodnie… Śnieżne psy to doskonała zabawa dla wszystkich – ludzi i psów.
Emisja: czwartek, 28 sierpnia, godzina 20:00

„Spartakus: Krew i piach”
akcja, USA 2010, wyst.: Rick Jacobson, wyst.: Andy Whitfield, Lucy Lawless, John Hannah, Manu Bennett, Peter Mensah, Viva Bianca, Jai Courtney, Nick Tarabay, Lesley-Ann Brandt, Erin Cummings, Daniel Feuerriegel, Stephen Lovatt
Jeden z najbardziej brutalnych i widowiskowych seriali w historii telewizji. Produkcja pokazuje historię niewolnika, a później gladiatora, który stał się przywódcą największego powstania w antycznym Rzymie. Zdradzony przez wszystkich, skazany na życie w brutalnym świecie, w którym krew i śmierć są główną rozrywką Spartakus musi walczyć o przetrwanie nie tylko siłą mięśni, ale i intelektu: musi uważać na wszechobecne zdradę, korupcję i niebezpieczne piękno. Żeby przeżyć musi pokonać wszystkie swoje słabości. Musi stać się kimś więcej niż gladiator. Musi zostać legendą…
Emisja: wtorek-czwartek, około godziny 23:00

„CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, VII sezon
kryminalny, Kanada/ USA 2000, wyst.: William Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Eric Szmanda, Robert Hall, Paul Guilfoyle, Wallace Langham
Kontynuacja słynnej serii o pracy grupy kryminologów z Las Vegas, zajmujących się badaniem miejsc zbrodni. Codziennie prowadzą dochodzenia używając do tego najnowszych naukowo-technicznych metod, dzięki którym potrafią rozwikłać najtrudniejsze zagadki zabójstw.
Emisja: wtorek-czwartek, około godziny 22:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *