Seria dokumentalna „Spłukane gwiazdy” na CBS Reality

„Spłukane gwiazdy” to serial dokumentalny opowiadający historie gwiazd słynących ze skandali, których życie i bogactwo w wyniku nadmiernych wydatków wymknęły się spod kontroli – od Nicholasa Cage’a, któremu udało się roztrwonić 100-milionową fortunę, do niesamowitego długu w wysokości 400 milionów dolarów, który Michael Jackson pozostawił w spadku najbliższym krewnym. Kanał CBS Reality zaprasza na serial „Spłukane gwiazdy” od 13 października w każdą sobotę i niedzielę o 20:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Reality

W serii dokumentalnej „Spłukane gwiazdy” mamy okazję zajrzeć za kulisy życia wielkich gwiazd Hollywood. Program pokazuje, co może się stać, gdy z nagłą popularnością przychodzą wielkie pieniądze. Każda historia opowiedziana w serialu „Spłukane gwiazdy” jest bardziej szokująca od kolejnej. Dzięki fachowym komentarzom dziennikarzy mediów plotkarskich i finansowych, jak również opowieściom najbliższych osób, mamy szansę poznać wydarzenia, które doprowadziły wielkie gwiazdy na skraj ubóstwa.

W jednym z odcinków zobaczymy historię Lindsay Lohan, gwiazdy, która sięgnęła dna. Lohan zabłysła na hollywoodzkim firmamencie w 1999 roku dzięki podwójnej roli w filmie „Nie wierzcie bliźniaczkom”. Była wtedy zaledwie 13-letnią dziewczynką, przed którą nagle otworzył się wielki świat. Zaczęły pojawiać się pierwsze poważne propozycje filmowe, a nieznana nastolatka stała się małą gwiazdką. Kolejny hit, „Zakręcony piątek”, przyniósł Lindsay rozpoznawalność w Hollywood i wiele ważnych drzwi stanęło przed nią otworem. Jej przyszłość rysowała się wspaniale.

Lohan w wieku 17 lat przeprowadziła się do Los Angeles i w tym samym czasie dostała również swoją najważniejszą rolę. Zagrała w kultowym filmie „Wredne dziewczyny”, który wyniósł ją na sam szczyt. Lindsay zaczęła otrzymywać propozycje od producentów, reżyserów, nagrała nawet płytę, która pokryła się platyną. Pojawiała się na okładkach pism, zapraszano ją na wszystkie ważne imprezy i wydarzenia – była dosłownie wszędzie. Ameryka oszalała na punkcie rudowłosej dziewczyny. Jednak z pieniędzmi i sukcesem przychodzi także wielka odpowiedzialność, której 18-latka nie potrafiła udźwignąć. Nie wiedziała jak zarządzać swoim majątkiem, a wydawanie pieniędzy przychodziło jej z wielka łatwością. Kupowała luksusowe samochody, ubrania od projektantów, przeznaczała ogromne sumy na imprezy. Coraz częściej pojawiały się informacje o jej nocnych wyczynach potwierdzone zdjęciami pijanej, odurzonej narkotykami nastolatki. Mówiono, że Lohan na kokainę wydaje nawet pięć tysięcy dolarów miesięcznie. Jej ciągłe imprezowanie sprawiło, że Lindsay nie mogła normalnie pracować. Jej wieczna niedyspozycja spowodowała, że nikt w Hollywood nie chciał jej zatrudnić. Kilkukrotnie trafiała za kratki za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu i posiadanie narkotyków. Była skreślona. Z ulubienicy Ameryki stała się pariasem w Hollywood.

Nieopłacone rachunki, koszty leczenia, odwyków i wydatki na prawników sprawiły, że dziewczyna stanęła na skraju bankructwa. Próbowała ratować się ustawkami z paparazzi, czy sesją do Playboya, za którą otrzymała milion dolarów, ale dla branży była już nikim. Pomocną dłoń wyciągnęła do niej królowa talk show, Oprah, która zaproponowała jej własny reality show i gażę w wysokości dwóch milionów dolarów. To podniosło Lindsay z dna i pozwoliło zacząć nowe życie. Postanowiła zerwać z Hollywood i w 2014 roku przeniosła się do Londynu.

Dziś Lohan mieszka w Dubaju, ma własną linie kosmetyków i pojawia się w małych, niezależnych produkcjach telewizyjnych w Wielkiej Brytanii oraz Arabii Saudyjskiej, ale wciąż marzy o powrocie do wielkiego aktorstwa. Czy uda jej się wrócić na szczyt nie popełniając błędów z przeszłości?

Na premierę 1. sezonu serii „Spłukane gwiazdy”, zapraszamy 13 października w każdą sobotę i niedzielę o 20:00. Kontynuacja w następnym miesiącu.

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *