Seria „Najlepszy w mieście” w TTV

11 listopada 2015 roku na antenie TTV widzowie będą mogli zobaczyć premierowy odcinek nowej serii „Najlepszy w mieście”, zrealizowanej na licencji BBC Worldwide. Program pokaże jak przedstawiciele różnych zawodów i profesji z dziewięciu miast w Polsce będą walczyć o tytuł „Najlepszego w mieście”. Widzowie będą mogli zobaczyć rywalizację o prestiż i uznanie, które mają wartość większą od pieniędzy. Widzowie wraz z twórcami programu poszukają m.in. najlepszej kwiaciarki w Płocku, dowiedzą się, gdzie są najlepsze ciastka w Poznaniu, a u kogo warto się ostrzyc w Białymstoku. Nowe odcinki programu będą emitowane od 28 listopada 2015 roku w każdą sobotę w paśmie polskich premier o godzinie 22:00.

Kończymy udany i rekordowy dla telewizji TTV rok 2015 mocnym akcentem programowym. Seria „Najlepszy w mieście”, zrealizowana w małych i średnich miastach Polski, powstała w dużej mierze z myślą o mieszkających tam widzach telewizji naziemnej. W przypadku tej premiery, nowością jest również przełamanie schematu opartego na ramówkach wiosenno-jesiennych i wprowadzenie na antenę TTV nowego tytułu w sezonie zimowym – mówi Lidka Kazen, dyrektor programowa telewizji TTV.

Każdy z odcinków to jedno miasto i jedna dziedzina, w której troje bohaterów – właścicieli danego biznesu – powalczy o tytuł „Najlepszego w mieście”. Bohaterowie programu staną na głowie, żeby udowodnić, że to właśnie ich biznes jest najlepszy w całym mieście.

Uczestnicy odwiedzą swoje miejsca pracy i ocenią się wzajemnie, wezmą udział w wielkim teście, a u każdego z nich z wizytą pojawi się „Tajemniczy Klient”, by sprawdzić jakość usług. Dodatkowo wśród jurorów programu będzie można zobaczyć osobowości znane z ekranu i pierwszych stron gazet oraz ekspertów danej branży – Ewę Minge, Edytę Herbuś, Agnieszkę Włodarczyk, Annę Korcz, Annę Starmach, Andrzeja Wierzbickiego, Tomasza Schmidta i innych.

W odcinku premierowym nożyczki skrzyżują trzy fryzjerki z Białegostoku.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *