Serial „9JKL” na FOX Comedy

„9JKL” to sitcom telewizyjny, którego fabuła skupia się na relacjach rodzinnych, luźno inspirowanych doświadczeniami aktora Marka Feuersteina, który gra tutaj główną rolę. Josh jest zmuszony do powrotu do Nowego Jorku, po tym jak skasowano jego serial i rzuciła go żona. Od tej chwili mężczyzna stara ułożyć sobie życie na nowo. Niestety musi zamieszkać w bliskim sąsiedztwie swojej rodziny. Jego apartament ulokowany jest pomiędzy mieszkaniem rodziców a mieszkaniem brata, jego żony i ich nowo narodzonego dziecka.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

Był taki okres w moim życiu, kiedy kręciłem w Nowym Jorku serial „Bananowy doktor”. Na czas produkcji musiałem zostawiać żonę i troje dzieci w Los Angeles. Żeby zaoszczędzić pieniądze, zatrzymałem się w mieszkaniu, które należy do moich rodziców. Oni sami mieszkali tuż za ścianą – mówił w jednym z wywiadów aktor. – Rodzicie mieli klucze do mieszkania, więc codziennie rano wpadał mój ojciec w swojej piżamie, pytając mnie, co chce na śniadanie. Natomiast wieczorem, gdy wracałem po 15 godzinach na planie, bez zapowiedzi przychodziła moja mama, pytając, czy jestem głodny i co chciałbym zjeść na kolację. Tak dzień w dzień. Nie miałem chwili spokoju – śmiał się.

W serialu występują: Mark Feuerstein jako Josh; David Walton jako Andrew; Liza Lapira w roli Eve; Linda Lavin jako Judy; Elliott Gould jako Harry.

„9JKL”

Premiera: niedziela, 10 grudnia, godzina 21:05

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *