Więcej programów dla dzieci w serwisie HBO GO

4 grudnia w HBO GO pojawiła się oddzielna, rozbudowana sekcja KIDS z programami dla dzieci. W sekcjach podzielonych według wieku oraz bohaterów bajek najmłodsi znajdą szereg swoich ulubionych animacji. Od 4 grudnia HBO GO zyskało nowy, bardziej intuicyjny wygląd. Serwis będzie dostępny również za pomocą nowych urządzeń: Apple TV oraz Playstation 3 i 4.

Sekcja KIDS zawiera bogatą selekcję programów dla dzieci. Wśród dostępnych od 4 grudnia w HBO GO serii animowanych znalazły się: „Małe zoo Lucy”, „Bob Budowniczy”, „Bąbelkowy świat gupików”, „Dora i przyjaciele”, „Paka z Pniaka”, „Strażak Sam”, „Dalej, Diego!”, „Tropiciele zagadek”, „Luluś”, „Marta mówi”, „Molang”, „Teletubisie”, „Psi patrol”, „Blaze i mega maszyny”.

Dla trochę starszych dzieci można już oglądać cykle „Grzmotomocni”, „Awatar: Legenda Aanga” i „Legenda Korry”, „Nicky, Ricky, Dicky i Dawn”, „SpongeBob Kanciastoporty”, „Niebezpieczny Henryk”, „Kung Fu Królik”, „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”, „Pingwiny z Madagaskaru” czy „Wojownicze Żółwie Ninja”.

W sekcji KIDS sukcesywnie będą pojawiały się nowe programy. HBO GO jest wyposażone w system kontroli rodzicielskiej, a od 4 grudnia również w tryb KIDS. Dzięki tym rozwiązaniom rodzice mogą bezpiecznie zarządzać zawartością serwisu.

Od 4 grudnia serwis HBO GO ma również nowy wygląd i nowe funkcjonalności. Użytkownicy HBO GO mogą korzystać z serwisu na nowych urządzeniach: Apple TV oraz PlayStation 3 i 4. Abonenci mogą dodać do pięciu urządzeń i korzystać jednocześnie z maksymalnie dwóch urządzeń w tym samym czasie.

Wśród nowych funkcjonalności serwisu znalazły się m.in. możliwość wyboru wielkości napisów oraz opcja stałego ustawienia wersji językowej zgodnie z preferowanym sposobem oglądania – w serwisie można wybierać opcję z lektorem, oryginalną, z napisami polskimi lub angielskimi, lub dubbing, jeśli jest dostępny.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *