Serial „All Night” w serwisie HBO GO

Całonocna, dwunastogodzinna impreza na zakończenie szkoły średniej to wydarzenie, na które czekało wielu uczniów pewnego amerykańskiego liceum. Grupa nastolatków zrobi wszystko, żeby w trakcie ostatniej wspólnej nocy spełnić swoje ukryte marzenia. Cały sezon serialu „All Night” dostępny jest już w serwisie HBO GO.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

„All Night” to lekki, młodzieżowy serial komediowy, który przedstawia perypetie grupy młodych ludzi szukających szczęścia na balu absolwentów. Uczniowie z rocznika 2018 właśnie odebrali dyplomy maturalne i teraz czeka ich szalona, szkolna impreza. Dla wielu z nich to ostatnia wspólna noc przed wyjazdem na studia. Grupa znajomych postanawia wykorzystać ten czas jak najlepiej. Podczas nocnej zabawy każdy ze świeżo upieczonych absolwentów zrobi wszystko, żeby dobrze się bawić i spełnić swoje ukryte marzenia – w końcu taka szansa już nigdy się nie powtórzy. Dla jednych najważniejsze będzie przeżycie niezapomnianej przygody, dla innych zdobycie się na odwagę i wyznanie od lat skrywanej miłości. Surowa dyrektorka wyznacza uczniom na tę noc tylko dwie proste zasady – żadnych telefonów komórkowych ani alkoholu. Czy mimo to impreza będzie udana? Kto z całej grupy odważy się zrealizować plan, z którym przyszedł?

Ta dziesięcioodcinkowa produkcja w humorystyczny sposób pokazuje wchodzenie w dorosłość i pogoń za pragnieniami. W głównych rolach „All Night” występują m.in. Chris Avila (serial „Współczesna rodzina”), Brec Bassinger (serial „Goldbergowie”), Chanel Celaya („1 Jump Street”), Ty Doran (serial „American Crime”), Teala Dunn („Transamerica”), Jenn McAllister (serial „Fourseome”), Jake Short (serial „Nadzdolni”) oraz Allie Grant (serial „Trawka”). Twórcą serialu jest Jason Ubaldi, za reżyserię odpowiadał Brian Dannelly (serial „Trawka”).

„All Night” to kolejna produkcja AwesomenessTV dostępna w serwisie HBO GO. Wśród pozostałych seriali można znaleźć takie tytuły jak: „Sfreakowani” (dwa sezony), „Ozn@czone” (dwa sezony) oraz „Pedagożka” (trzy sezony).

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *