Serial „Aż po sufit!” w TVN

Telewizja TVN rozpoczyna realizację serialu obyczajowego „Aż po sufit!”. Nowa produkcja to współczesna saga rodzinna pełna tajemnic i dynamicznych relacji między bohaterami, których łączą więzy krwi. Emisja serialu zaplanowana jest na jesień.

Życiowe zakręty, miłosne wzloty i upadki oraz walka o własne marzenia – to losy rodziny Domirskich, głównych bohaterów serialu „Aż po sufit!”.

Każdy dom ma swoje tajemnice, każda rodzina skrywa swoje sekrety. Co dzieje się, kiedy pod jednym dachem spotykają się różne osobowości i temperamenty? Jak bardzo możemy liczyć na siebie nawzajem, kiedy stajemy w obliczu słodko-gorzkiego życia? To historia o tym, że tak naprawdę wszystkie drogi – nawet nas dorosłych – prowadzą do domu. Być może uciekamy tam, gdzie znają nas najlepiej – tłumaczy producentka serialu Dorota Chamczyk.

W nowej produkcji TVN zobaczymy Edytę Olszówkę, Małgorzatę Foremniak, Dorotę Segdę, Cezarego Pazurę, Mariusza Bonaszewskiego. Nie zabraknie także utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Wśród nich m.in. Karolina Staniec („Miasto 44”), Krzysztof Chodorowski („Mój rower”), Kamil Szeptycki („Kamienie na szaniec”) oraz Erika Karkuszewska („Dzwony wojny”).

„Aż po sufit!” to serial realizowany przez ekipę, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Producentem jest Dorota Chamczyk, znana m.in. z „Lekarzy”, „Teraz albo nigdy”, „Magdy M.” czy „Na Wspólnej”. Kierownikiem produkcji został Przemysław Malec. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Bartek Konopka oraz Julia Kolberger. O pierwszym z reżyserów można było już usłyszeć w 2010 roku, gdy jego krótkometrażowy film „Królik po berlińsku” został nominowany do Oskara. Zdjęcia do serialu realizuje Jeremi Prokopowicz oraz Tomasz Dobrowolski. Za scenografię odpowiada Barbara Ostapowicz, a za kostiumy Ola Staszko.

„Aż po sufit!” to kreatywna adaptacja produkcji „Packed to the Rafters”, nadawanej przez telewizję Seven Network. Losy rodzinny Raftersów były absolutnym numerem jeden wśród australijskich seriali. Do dziś „Packed to the Rafters” ma miano kultowego serialu. Za polskie scenariusze odpowiada zespół scenarzystów pod kierunkiem Marcina Baczyńskiego, scenarzysty filmu „Listy do M.”.

Zdjęcia do nowej produkcji TVN będą kręcone w Warszawie oraz Gdyni. Emisja serialu zaplanowana jest na jesień.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *